Fibre Internet Experts Proszę o radę
#1

Cześć chłopaki   Mam teraz ogromny problem z moim internetem Fiber dla mojego nowego mieszkania BTO 3rm, mam nadzieję, że możecie pomóc i doradzić.   Mój aktualny plan światłowodowy Singtel to 200 Mb / s .... Może nie uda mi się zaktualizować prędkości, ponieważ zmusi mnie to do zapisania pakietów kanałów, których nigdy nie używałem przez ostatnie 2 lata, kontynuowałem to plan z powodu 30% rabatu, jaki otrzymuję od moich linii 5 singtel hp.   więc czy powinienem zapisać się na inny plan włókien? m1? moja republika? te plany 1gpbs @ $ 39 / miesiąc? jeśli tak, użyj routera?   Z góry bardzo dziękuję   1. otwarte pudełko sieciowe znajduje się w głównej szafce na buty 2. Potrzebuję dostępu do Internetu dla 3 lokalizacji Salon - Android Box (Wifi lub LAN?) My Room - CPU (bezpośrednie połączenie LAN) + Android Box (WiFi lub LAN?) Master Room - Android Box (Wifi lub LAN?)   Potwierdzam potrzebę wyciągnięcia 1 kabla LAN z modemu w szafie wystawowej do mojego procesora, tak jak w przypadku urządzeń z systemem Android, czy przepustowość Wi-Fi wystarczy? jak mam skonfigurować mój światłowodowy Internet dla mojego nowego domu? ile kabli LAN powinienem wyciągać z szafki na buty?
Reply


Messages In This Thread
Fibre Internet Experts Proszę o radę - by yvonnecwh - 03 Jul 2019, 08:33 PM
RE: Fibre Internet Experts Proszę o radę - by zukodamian - 03 Jul 2019, 08:36 PM
RE: Fibre Internet Experts Proszę o radę - by d.t.smith6 - 03 Jul 2019, 08:40 PM
RE: Fibre Internet Experts Proszę o radę - by raphael.gagliano - 03 Jul 2019, 08:43 PM
RE: Fibre Internet Experts Proszę o radę - by philip.anink - 03 Jul 2019, 08:46 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)