Fibre Internet Experts Proszę o radę
#5

djbecks napisał: dzięki chłopaki, @ renfred89 bro Byłem na FEB odkąd pojawiły się włókna lol i teraz stinktel robią ten głupi ruch, by zmusić zwykłych konsumentów, takich jak my, do płacenia dodatkowych pieniędzy za treści, których nie używamy ..... moje linie 5 KM cieszą się 30% zniżki, więc naprawdę oszczędzam dużo na liniach komórkowych + Zawsze ulepszam moją główną linię co 1 rok, więc to kolejne dodatkowe 350 USD, które zaoszczędzę, dzięki za sugestię, miałem również wrażenie, że nie będę mógł polegać na wifi jako sygnał będzie słaby, a 200mbps nie może zrobić wiele @sadboy, to cholernie fajne z twojej strony, że udzielasz rad wraz ze zdjęciami, nie wiedziałem, że telefon może zostać przekonwertowany na punkty danych, czy zdarzy ci się mieć kontakt z elektrykiem? Muszę przenieść 200 Mb / s, ale nie wiem, czy prędkość może przesyłać 3-4 punkty danych, jeśli dzielona jest równomiernie, oznacza to, że każdy punkt używa tylko 50 Mb / s .... Jeśli mieszkasz w pobliżu Rivervale, pozwól mi kupić kawę. Plan 200mbps jest więcej niż wystarczający dla większości gospodarstw domowych. Twój telefon z Androidem i tak nie będzie mógł pobierać tak dużej przepustowości Internetu. Chyba, że wszyscy są w domu na parze wideo HD, pobieraj pliki i granie, które mogą mieć wpływ na szybkość. Prywatne wiadomości wysłane do Ciebie.
Reply


Messages In This Thread
Fibre Internet Experts Proszę o radę - by yvonnecwh - 03 Jul 2019, 08:33 PM
RE: Fibre Internet Experts Proszę o radę - by zukodamian - 03 Jul 2019, 08:36 PM
RE: Fibre Internet Experts Proszę o radę - by d.t.smith6 - 03 Jul 2019, 08:40 PM
RE: Fibre Internet Experts Proszę o radę - by raphael.gagliano - 03 Jul 2019, 08:43 PM
RE: Fibre Internet Experts Proszę o radę - by philip.anink - 03 Jul 2019, 08:46 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)