Dysk twardy (D :) Brak
#1

Witam wszystkich,   Kupiłem laptopa 2 lata temu. Miałem pewne problemy w zakresie spójnych niebieskich ekranów i wszystkich. Jednak zatrzymało się na chwilę, kiedy stworzyłem więcej przestrzeni dla obu moich dysków twardych (CSmile i (DSmile. Podejrzewałem, że dysk twardy jest luźny lub coś takiego (mój przyjaciel powiedział coś wzdłuż tej linii)   Dzisiaj chciałem przenieść zdjęcia na dysk twardy (DSmile i zawiesza się w połowie. Pojawił się niebieski ekran i jeśli dobrze pamiętam, był to „Nieoczekiwany wyjątek sklepu”. Po ponownym uruchomieniu ładowanie trwało dłużej niż zwykle. Poproszono mnie o wyskakujące okienko z informacją o błędzie stronicowania. Chciałem kontynuować przesyłanie zdjęć, a teraz nie mogę znaleźć dysku twardego, a także brakuje moich aplikacji na dysku twardym.   Nie jestem zbyt dobry z terminami komputerowymi i naprawdę mam nadzieję, że któryś z was udzieli jakiejś pomocy. Naprawdę potrzebuję, żeby mój laptop działał wkrótce, ponieważ moja szkoła zacznie się wkrótce.
Reply


Messages In This Thread
Dysk twardy (D :) Brak - by d.t.smith6 - 13 Jul 2019, 01:42 PM
RE: Dysk twardy (D :) Brak - by brownfamily8 - 13 Jul 2019, 01:44 PM
RE: Dysk twardy (D :) Brak - by daidsant - 13 Jul 2019, 01:47 PM
RE: Dysk twardy (D :) Brak - by hammock720 - 13 Jul 2019, 01:50 PM
RE: Dysk twardy (D :) Brak - by nitinpaisa1 - 13 Jul 2019, 01:53 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)