problem z internetem
#1

Cześć wszystkim,   Niedawno dostałem plan światłowodowy Singtel, 200 Mb / s.   Problem polega na tym, że router jest w salonie, podczas gdy komputer jest w moim pokoju, około 15 metrów.   Wynik w pokoju (główny problem / fokus dotyczy komputera): 1. Komputer - Sygnały 0-4 słupków, jednak nie nadające się do surfowania po sieci - powolne i częste rozłączenia w sieci 2.4G. 2. Samsung S4 - Sygnały 0-2 słupki i upuszczaj od czasu do czasu w sieci 5G. 3. Laptop Asus - Sygnał 3-4 paski i nigdy nie upuszczaj w sieci 5G.   Przetestowałem komputer bezpośrednio przed routerem. 40 Mb / s przez Wi-Fi i kabel to 180-217 Mb / s.   Informacje o sprzęcie: 1. Karta sieciowa PCI - Realtek RTL8188 CE Bezprzewodowa sieć LAN 802.11n PCI-E NIC (muszę korzystać z sieci 2.4G, ponieważ mój komputer został zakupiony 3 lata temu) 2. Router - Aztech DSL7002GRV (S) - Singtel Domyślnie.   Przeszedłem przez różne wątki i mój wniosek jest następujący: 1. Asus EA-66 Dual-Band Wireless-N900 Gigabit 3-in-1 AP / Wi-Fi Bridge / Range Extender 2. TP-LINK TL-WDN4800 Dwuzakresowy bezprzewodowy adapter PCI Express N900 3. Homeplug? Proszę polecić 4. Nowy router? Proszę polecić   Nie chcę korzystać z punktu dostępu, ponieważ słyszałem, że zmniejszyłem o połowę przepustowość. Priorytetem jest uzyskanie najlepszej / najwyższej prędkości na komputerze, ponieważ wykonuję większość badań tam, a podczas wakacji gram w gry takie jak dota 2. Lepsza łączność z moim telefonem to plus, ale nie konieczność.   Proszę dać mi radę, którą wybrać, inne zalecenia są mile widziane! Dziękuję Ci!
Reply


Messages In This Thread
problem z internetem - by patoconnell10 - 26 Aug 2019, 07:40 PM
RE: problem z internetem - by valasjak - 26 Aug 2019, 07:43 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)