Konfiguracja rozszerzonej sieci bezprzewodowej z punktem dostępowym
#1

Cześć wszystkim, potrzebuję porady ekspertów, jak rozszerzyć moją sieć bezprzewodową pod tym samym identyfikatorem SSID. Oto, co do tej pory mam:   1. Mój szerokopasmowy modem światłowodowy Singtel jest skonfigurowany obok terminala światłowodowego opennet. Kabel Ethernet łączy modem (przez punkt dostępu) z routerem bezprzewodowym Singtel (Gigabit AC plus), który znajduje się w salonie.   2. Problem polega na tym, że sygnał z tego routera bezprzewodowego nie rozciąga się na pokoje. Próbowałem użyć wzmacniacza zasięgu, ale wynik nie jest dobry.   3. Ponieważ w drugim pokoju znajduje się inny punkt dostępu, kupiłem TL-WA901ND na zalecenie sprzedawcy firmy Challenger, podłączyłem go do modemu za pomocą istniejącego punktu dostępu w pokoju, ale skutkuje to powstaniem dwóch oddzielnych sieci Wi-Fi w domu.   4. Moje pytanie brzmi: czy można „połączyć” zarówno sieć mojego routera bezprzewodowego Singtel, jak i mojego punktu dostępowego TP-Link pod tym samym identyfikatorem SSID, i jak to zrobić?   Naprawdę doceniam wszystkie porady, dziękuję!
Reply


Messages In This Thread
Konfiguracja rozszerzonej sieci bezprzewodowej z punktem dostępowym - by rinjanijelek - 05 Sep 2019, 09:02 AM
RE: Konfiguracja rozszerzonej sieci bezprzewodowej z punktem dostępowym - by aldebaranspica06 - 05 Sep 2019, 09:08 AM
RE: Konfiguracja rozszerzonej sieci bezprzewodowej z punktem dostępowym - by adrienvigneron - 05 Sep 2019, 09:19 AM
RE: Konfiguracja rozszerzonej sieci bezprzewodowej z punktem dostępowym - by tanishka - 05 Sep 2019, 09:33 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)