Konfiguracja rozszerzonej sieci bezprzewodowej z punktem dostępowym
#4

Od lat bawię się wzmacniaczem bezprzewodowym (repeaterem). Ostatnim razem kupiłem tani repeater, ale osiąga on tylko mniej niż 20 Mb / s, co jest żałosne. Nie jestem w stanie doradzić jakości routera Fibre ST, ale jeśli masz dobry router, który zapewnia wysoką prędkość bezprzewodową, dobry bezprzewodowy przedłużacz dostarczy 1/2 do 2/3 istniejącej prędkości. Używam D-Link DAP-1720. Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Jeśli chodzi o używanie tego samego SSID, nie jest to zalecane, ponieważ nie ma widoczności, z którym SSID będzie się łączyć urządzenie. Co gorsza, nie można nic zrobić, jeśli łączy się ze słabszym identyfikatorem SSID. Jeśli identyfikator SSID jest inny, przynajmniej możesz przełączyć się ręcznie. Kolejna wskazówka: zawsze podłączaj się do częstotliwości 5 GHz (pasmo AC), jeśli Twoje urządzenie obsługuje, ponieważ zapewnia znacznie większą prędkość niż 2,4 GHz (pasmo N). Twój bezprzewodowy punkt dostępowy TP-Link obsługuje tylko 2,4 GHz, co jest kolejnym powodem, dla którego szybkość repeatera jest niska. Mam nadzieję, że to pomoże!
Reply


Messages In This Thread
Konfiguracja rozszerzonej sieci bezprzewodowej z punktem dostępowym - by rinjanijelek - 05 Sep 2019, 09:02 AM
RE: Konfiguracja rozszerzonej sieci bezprzewodowej z punktem dostępowym - by aldebaranspica06 - 05 Sep 2019, 09:08 AM
RE: Konfiguracja rozszerzonej sieci bezprzewodowej z punktem dostępowym - by adrienvigneron - 05 Sep 2019, 09:19 AM
RE: Konfiguracja rozszerzonej sieci bezprzewodowej z punktem dostępowym - by tanishka - 05 Sep 2019, 09:33 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)