Czy moderatora ludzi zakazu sprzedawania Starhub modemu kablowego?
#1

Musiałem kupić dwa Cisco modemu kablowego DPC3925, wczoraj i dziś.     Wywołanie StarHub, powiedział jeden modem posiada aktywną usługę szerokopasmowego i jeden z domu głosowej usługi cyfrowej. Tak mówili, że trzeba skontaktować właściciel konta kto tag do tego modemu. I pyta po co? Ponieważ sprzedać ten modem do mnie prawowity właściciel nie je Starhub należy aktywacji usługi niezależnie od czynnej służby i tag do mnie. Ja kupuje drugi modem również ten sam problem.     Wczoraj kupić S 40 $ z tego forum hardwarezone a inny S 30 $ od vr-zone.com forum. Ja nazywam się ze sprzedającym i powiedzieli oni przyjdą do pobierania ode mnie.     I już myśli o zniszczenie modemu lub zrobiłem raport policyjny, by sprawdzić, czy to modem kradzieży lub utraty mienia, które jest niezgodne z prawem sprzedawać się jak handphone i odmawiają powrotu właściciela.     Dlaczego dun jak Starhub jak ostatnim czasie mamy do wynajęcia modemu kablowego i raz zakończeniu służby, jeśli nie płacimy utratę lub uszkodzenie modemu i identyfikator modem będzie nie na czarnej liście w stanie wykorzystać w sieci już jako kradzież lub utratę ? Podobnie jak w telewizję kablową, zestaw top box dostaliśmy go wynająć. Albo używać obu modemów bezpłatne usługi, ponieważ jest aktywny?
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)