5yr4mth rig: czy powinienem zaktualizować?
#1

Cześć ludzie!   Wcześniej też opublikowałem wątek, ale ponieważ został on zepchnięty na tył, pomyślałem, że zacznę kolejny, wraz z wprowadzeniem Ryzena.   Moje dane techniczne komputera są wymienione z boku. Mam zamiar dokonać pełnego przeglądu mojego zestawu z obudową (bez monitora, klawiatury i głośników) i sprzedać mój obecny zestaw. Główne powody aktualizacji to:   1) Średnia średnia długość życia (> 5 lat) 2) Jeśli (dotknięcie drewna) nagle się zepsuje, nie chcę panikować kupując sprzętu, + szanse na sprzedaż obecnego sprzętu zostaną drastycznie zmniejszone   Moim zastosowaniem byłoby codzienne przeglądanie stron internetowych i YouTube / filmy. Nie gram już w gry, ale dobrze byłoby mieć GFX „na środkowym poziomie” w trybie gotowości (używam teraz GFX na pokładzie, ponieważ mój HD7850 kaput).   Jedynym problemem jest to, że czasami, kiedy przyspieszam wideo na YouTube do x2, opóźnienia wideo, ale nie jestem pewien, czy to miało związek z GPU.   Jeśli chodzi o budżet, myślę, że około 1200 $?   Czy powinienem dokonać aktualizacji, czy powinienem pozostać przy mojej konfiguracji, ponieważ nie wykonuję żadnej pracy intensywnie wykorzystującej procesor?   Dziękujemy wszystkim za uprzejme porady i sugestie
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)