Pomoc: Nowy GPU , brak sygnału do monitorowania
#1

Cześć chłopaki, tylko zainstalowany mojego nowego EVGA GTX 960 z Amazon , ale nie dostaję sygnał z karty kiedy włączam mój komputer dalej. Wentylatory obracają się po włączeniu chociaż, ale zatrzymują się kręci po chwili. Nie świeci się na naklejce GPU również.   Poprzednia karta MSI R7850 był , co przyciąga większą moc , więc technicznie powinny być dobre prawo ? GTX 960 Moc potrzeby 8 - pin chociaż, więc użyłem dołączonego adaptera do podłączenia 2 kabli zasilających 6 - pin (the r7850 potrzebne 1 6-pinowe tylko ) . Jeszcze za pomocą mojego akcji PSU od wieków temu ( powinno być 475w ) .   Jakie są możliwe wyjaśnienia ? - Dead karty ? ( Zamiar spróbować i przetestować go w systemie mojego przyjaciela ) - Niezgodny z BIOS-u ? (Używając Zdjęcie dell mobo ) - PSU nie wystarczy?     Wysyłane z mojego telefonu , używając GAGT
Reply


Messages In This Thread
Pomoc: Nowy GPU , brak sygnału do monitorowania - by daidsant - 28 Nov 2016, 05:36 PM
RE: Pomoc: Nowy GPU , brak sygnału do monitorowania - by pedrocastle13 - 28 Nov 2016, 05:37 PM
RE: Pomoc: Nowy GPU , brak sygnału do monitorowania - by aacs69 - 28 Nov 2016, 05:38 PM
RE: Pomoc: Nowy GPU , brak sygnału do monitorowania - by knotlikeyou - 28 Nov 2016, 05:38 PM
RE: Pomoc: Nowy GPU , brak sygnału do monitorowania - by raphael.gagliano - 28 Nov 2016, 05:40 PM
RE: Pomoc: Nowy GPU , brak sygnału do monitorowania - by valasjak - 28 Nov 2016, 05:41 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)