Dostęp od wewnątrz WAN IP w sieci LAN
#4

stay8899 napisał: Nie bardzo rozumiem problem. 192.168.x.x nie jest publiczny adres IP , użyj http://whatismyipaddress.com aby sprawdzić swój publiczny adres IP . Jeśli mówimy o linki na stronie HTML , należy użyć względny adres URL (czyli bez nazwy domeny lub adresu IP), patrz link do wyjaśnienia. Obecnie jestem w stanie obsługiwać za pomocą mojego publicznego IP . mogę korzystać z mobilnego 4G , aby uzyskać dostęp do mojego komputera za pomocą publicznego adresu IP . Jednak nie mogę na przykład korzystać z laptopa na WiFi ( tej samej sieci co komputer ), aby uzyskać dostęp do gospodarzem internetowej poprzez publiczne IP . moozmoow napisał: masz na myśli NAT loopback ? Sprawdź, czy router obsługuje tym, bo nie wszystkie routery obsługują NAT loopback Używam na Aztech 7000 wydanego przez ST. Jak skonfigurować ? EDIT : Tak , masz rację . jego nazwie NAT loopback i ja nie sądzę Aztech ma to
Reply


Messages In This Thread
Dostęp od wewnątrz WAN IP w sieci LAN - by emrebahcivan87 - 01 Dec 2016, 10:54 PM
RE: Dostęp od wewnątrz WAN IP w sieci LAN - by slajdb - 01 Dec 2016, 10:55 PM
RE: Dostęp od wewnątrz WAN IP w sieci LAN - by syaidatul.rasli - 01 Dec 2016, 10:56 PM
RE: Dostęp od wewnątrz WAN IP w sieci LAN - by hninhninoo321 - 01 Dec 2016, 10:57 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)