Uaktualnić mój router bezprzewodowy lub po prostu dodać repeater Powerline?
#1

Mieszkam w HDR 4RM i dostałem do 30 Wi-Fi od sąsiadów dookoła. Być może około 5 Wi-Fi to około 2 z 4 pasków. Razem z żoną korzystamy także z telefonu bezprzewodowego 2,4 GHz, klawiatury bezprzewodowej + myszy, iPadów, laptopów i telefonów komórkowych. Sądzę więc, że jest tu dużo zakleszczeń bezprzewodowych. Umieszczam mój router bezprzewodowy router-cum-modem starhub cisco w jednym rogu mojego mieszkania, a wtedy drugi koniec nie może uzyskać zasięgu Wi-Fi.   Zatem moje pytania to:   1. Czy powinienem kupić mocniejszy router bezprzewodowy, czy powinienem po prostu kupić repeater bezprzewodowy (nie przedłużacz)?   2. Czy powinienem kupić klawiatury Bluetooth + mysz, aby zminimalizować zakleszczenie? Co z moim telefonem bezprzewodowym? Btw czy Bluetooth lub Wi-Fi lepiej reaguje na takie urządzenia?
Reply


Messages In This Thread
Uaktualnić mój router bezprzewodowy lub po prostu dodać repeater Powerline? - by rhcarrj - 02 Dec 2019, 07:27 PM
RE: Uaktualnić mój router bezprzewodowy lub po prostu dodać repeater Powerline? - by hrdduke - 02 Dec 2019, 07:30 PM
RE: Uaktualnić mój router bezprzewodowy lub po prostu dodać repeater Powerline? - by retnoptr986 - 02 Dec 2019, 07:33 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)