Niedopuszczalne prędkość wifi w urządzeniach
#1

Hej wszystkim,   Jestem obecnie na planie 100Mbps kabel szerokopasmowy (wygasł) od Starhub. Około 2 lata temu i skarżył się na biednych D / L prędkości na moim MacBook i iDevices jak używałem Cisco wbudowanego w routerze. Jednak uważam, że rozwiązano za pomocą zewnętrznego routera mostów od modemu Cisco. Got o 95mbps na moim Macbook i byłem zadowolony.   Ostatnio, około tygodnia plus Więc doświadczył powolne pobieranie aplikacji na moim iPhone. Więc postanowiłem uruchomić test mojego wifi prędkości z mojego iPhone i mam około 30Mbps jak prędkość d / l. Wstrząsający. Na moim MacBooku Dostaję około 65mbps co jest przyzwoite, ale w przeciwieństwie do 95mbps użyłem dostać i być może ta różnica była stosowana do mojego iPhone też jak jestem coraz niżej, że 60 + Mbps kiedyś dostać się na moim iPhone.   Próbowałem zmienić kabel ethernet bez rezultatu. Kiedy zadzwonić SH one przechowywane na odnosząc się do dostawcy routera, nawet nie słuchając moich problemów. Czy coś jeszcze mogę zrobić w moim końca? Test prędkości wifi zostało zrobione w tym samym pokoju z modemu i routera.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)