Potrzebujesz pomocy w ustawianiu sieci domowej od zera
#1

Cześć chłopaki   Odnawiam mieszkanie z odsprzedażą i potrzebuję pomocy w prawidłowym podłączeniu do sieci, ponieważ prace elektryczne wkrótce zaczną się naprawdę.   Użyję Fibre, a modem będzie na mojej konsoli telewizyjnej.   mój iMac będzie w mojej sypialni.   1. Jeśli chcę mieć połączenie przewodowe do Internetu (ponieważ Wi-Fi w pokoju może być słabe), czy to oznacza, że mam punkt Cat 6 i obszar TV, w którym znajduje się mój modem, podłącz mój modem do niego i mam inny punkt Cat 6 w moja sypialnia obok mojego komputera i podłącz mój komputer do punktu Cat 6 w mojej sypialni, a połączenie internetowe zostanie nawiązane przez sieć Ethernet?   2. teraz, jeśli jestem w pokoju, a moje urządzenia przenośne, takie jak iPad, muszą uzyskać dostęp do Internetu za pomocą Wi-Fi, jak skonfigurować punkt dostępu z komputera w sypialni? Jakie urządzenie muszę kupić, aby wyprodukować ten hotspot Wi-Fi? jak to podłączyć, czy to do kota 6? zakładając, że mój sygnał Wi-Fi z głównego modemu w salonie jest zbyt słaby.   3. ktoś wie, ile zwykle kosztuje, aby zainstalować Cat 6? myślałem o umieszczeniu go również w pokoju moich dzieci.   Proszę o pomoc, ponieważ wkrótce muszę to sfinalizować.   dziękuję wam za wkład!   Jimmy
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)