Korzystasz z dodatkowego portu LAN?
#1

Cześć!   W domu mam abonament światłowodowy SingNet. Połączenie przebiega od punktu światłowodowego do ONT i routera.   Zauważyłem, że ONT ma 4 gniazda LAN. Jeden z nich jest podłączony do routera, który następnie jest podłączony do mojego komputera.   Kiedy próbowałem podłączyć drugi router do wolnego gniazda LAN na ONT, nie otrzyma on sygnału internetowego. Bezpośrednie podłączenie urządzenia lub mostu do wolnego gniazda LAN również nic nie da.   Zastanawiałem się, czy te zapasowe punkty LAN na ONT faktycznie działają? Jeśli są wyłączone, jak mogę je włączyć? Bardzo chciałbym podłączyć inny router do mojego ONT, aby zwiększyć zasięg w domu (ponieważ router Singnet wydaje się ssać z powodu penetracji ściany, nawet w HDB).   Byłbym wdzięczny za wszelką pomoc! Jeśli istnieje powód, dla którego zapasowe gniazda LAN są wyłączone na ONT (które kupiłem od SingNet, więc oczekuję, że będę mógł z nich korzystać zgodnie z moją wolą), również chciałbym o tym wiedzieć.
Reply


Messages In This Thread
Korzystasz z dodatkowego portu LAN? - by faseelapt - 13 Jan 2020, 01:23 PM
RE: Korzystasz z dodatkowego portu LAN? - by christilton88 - 13 Jan 2020, 01:26 PM
RE: Korzystasz z dodatkowego portu LAN? - by harddicktony - 13 Jan 2020, 01:29 PM
RE: Korzystasz z dodatkowego portu LAN? - by william43mcclure - 13 Jan 2020, 01:32 PM
RE: Korzystasz z dodatkowego portu LAN? - by nmygsm - 13 Jan 2020, 01:35 PM
RE: Korzystasz z dodatkowego portu LAN? - by n3epvva - 13 Jan 2020, 01:38 PM
RE: Korzystasz z dodatkowego portu LAN? - by buford39 - 13 Jan 2020, 01:40 PM
RE: Korzystasz z dodatkowego portu LAN? - by majormaxillary - 13 Jan 2020, 01:43 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)