Sugestie dotyczące routera WiFi
#10

iseedogface napisał: Cześć! Mam problemy zarówno z siecią Wi-Fi, jak i przewodową. Wiele razy kontaktowałem się ze Starhubem i wymagali ode mnie wykonania testu ping przy użyciu bezpośredniego połączenia LAN. Może dostarczyć im nieudane dowody testu ping, które później wysłali technika w dół. Jednak technik powiedział, że takie sporadyczne problemy są bardzo częste z powodu problemów z serwerem ... I że mój router prawdopodobnie również na to wpływa. Powiedział, że nic nie może zrobić. + bardzo zasugerował, że dostanę nowy router, ponieważ RT N56U jest uważany za „stary i kiepski”. W przypadku mojego sporadycznego problemu w zasadzie dostaję krótkie przerwy w ciągu dnia, przy czym problemy są bardziej widoczne w nocy. Zwykle, jeśli zmienisz ISP, router powinien przywrócić ustawienia fabryczne, aby uniknąć zachowania istniejących ustawień związanych z poprzednim ISP, co robią niektóre routery. Ponieważ może to mieć wpływ na problem z połączeniem z powodu ustawień routera, ponieważ większość problemów wynika. Ponadto możesz sprawdzić, czy są dostępne aktualizacje oprogramowania układowego dla tego routera RT N56U. Może istnieć inne oprogramowanie układowe do różnych celów. Nie jestem pewien na Asus, ponieważ nie używam, ale może odnosić się do wątków na routerach Asus. Jak wspomniałem, technik ISP zajmuje się rozwiązywaniem problemów tylko na swoim sprzęcie, takim jak ONT. Dlatego jeśli występuje problem z przerywanym połączeniem podczas bezpośredniego połączenia z ONT do komputera, muszą to rozwiązać. Nawet jeśli router jest dostarczany z subskrypcją i / lub abonamentem, nie będą gwarantować niczego innego, niż szukać obsługi producenta routera. Poza tym nadszedł czas, aby uaktualnić router, ponieważ Twoja domena wymaga lepszych routerów lub siatki, aby zapewnić odpowiednie połączenie z Internetem.
Reply


Messages In This Thread
Sugestie dotyczące routera WiFi - by danielpsyc - 14 Jan 2020, 09:56 PM
RE: Sugestie dotyczące routera WiFi - by kfirx30 - 14 Jan 2020, 09:59 PM
RE: Sugestie dotyczące routera WiFi - by arfai - 14 Jan 2020, 10:02 PM
RE: Sugestie dotyczące routera WiFi - by picobill - 14 Jan 2020, 10:03 PM
RE: Sugestie dotyczące routera WiFi - by pedrocastle13 - 14 Jan 2020, 10:07 PM
RE: Sugestie dotyczące routera WiFi - by afshinator - 14 Jan 2020, 10:10 PM
RE: Sugestie dotyczące routera WiFi - by elizabethblindauer - 14 Jan 2020, 10:11 PM
RE: Sugestie dotyczące routera WiFi - by n3epvva - 14 Jan 2020, 10:14 PM
RE: Sugestie dotyczące routera WiFi - by sally.meyers - 14 Jan 2020, 10:18 PM
RE: Sugestie dotyczące routera WiFi - by matthew.p.marotta - 14 Jan 2020, 10:21 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)