Potrzebuję informacji zwrotnej dla mojej sieci BTO
#1

Cześć chłopaki,   Mój dom przechodzi teraz reno. (4 pokoje BTO) Dobry czas, aby pomyśleć o moim domu w Internecie.   Zastanawiam się nad uzyskaniem planu dostępu szerokopasmowego 1 Gb / s M1 i otrzymaniem 3-pasmowego pakietu Linksys Velop 3 (sieć Wi-Fi) Linksys Velop ma tylko 2 porty Ethernet   Tak więc modem (ONT) będzie w polu DB.   Salon  punkt danych> Linksys Velop 1> 5-portowy przełącznik Gigabit Ethernet Linksys> TV i PS4   Kuchnia Linksys Velop 1 podłączony bezprzewodowo (wzmocnij Wi-Fi w jadalni, poprawia połączenie z pralką i lodówką)   Pokój 3 (pokój gościnny) punkt danych> TV   Pokój 2 (pokój gier / studiów) punkt danych> PC   Pokój dyrektora punkt danych> Linksys Velop 3> TV   Rozumiem, że otrzymanie 3-krotnej siatki Wi-Fi może być przesadą dla 4-pokojowego pokoju. Ale nie wydaje mi się, że mam duży wybór, taką opcję daje M1. Jeśli wybiorę standardowy router, obawiam się, że może nie dotrzeć do mojego głównego pokoju. Sygnał musi przechodzić jak 4 ściany.      Również, który kabel ethernetowy dostaję dla wszystkich połączeń (np. Punkt danych> komputer) czy CAT 5e wystarczy?
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)