Wifi Lag Issues Singtel
#8

HMAN napisał: Jednym z obszarów podejrzanych, że osoba rozpoczynająca wątek nie podejrzewała, jest ONT. Czy Singtel Tech przeprowadził test uruchomienia sieci w celu zmierzenia odpowiedzi sygnału Fibre. Minimalizowanie nieznanych dzięki najbardziej znanej prostej konfiguracji Wydajność Wi-Fi Dobrym urządzeniem referencyjnym do przetestowania jest twój Samsung S8 (z superszybkim MIMO), ponieważ jest to stosunkowo nowe urządzenie i unika się szansy na problem ze sterownikiem sieci komputerowej. Zmień router SIngtel na SSID 2,4 GHz i SSID 5 GHz, wyłącz sterowanie pasmem śmieci ****. Po prostu stań w odległości 1M od routera. Połącz tylko z pasmem 5 Ghz. Kliknij właściwości Wi-Fi telefonu w Ustawieniach / Wi-Fi, aby zobaczyć szczegóły stanu Wi-Fi. S8 => DOwnload Aplikacja Speedtest, łącz się z serwerem Singtel tylko dlatego, że jesteś użytkownikiem Singtel Fibre. Najpierw wypróbuj Serwer Singtel, aby poznać najlepszy przypadek połączenia. Test prędkości LAN. -Wyłącz WIFI na komputerze sieciowym. Jeśli używasz Win10, pobierz aplikację SPeedTest.net z MS Store. Wybierz, aby najpierw przetestować na serwerze Singtel Na komputerze sprawdź szybkość łącza sieciowego przed testem, aby upewnić się, że twoje przewody LAN są zdolne do 1000 Gb / s. Wybierz Czas braku zajętości, aby wykonać test. W dni powszednie 7-8 rano. Czy Singtel Tech przeprowadził test uruchomienia sieci w celu zmierzenia odpowiedzi sygnału Fibre? Odp .: Myślę, że jest to protokół umożliwiający im wykonanie wszystkich możliwych testów, ale w moim przypadku wątpię, jeśli nie, widzę powód, dla którego 4 techników nie może rozwiązać moich problemów z Internetem. Jeśli tak, co mogę zrobić, aby to rozwiązać? S8 => DOwnload Aplikacja Speedtest, łącz się z serwerem Singtel tylko dlatego, że jesteś użytkownikiem Singtel Fibre. Najpierw wypróbuj Serwer Singtel, aby poznać najlepszy przypadek połączenia. Odp .: Tak, wykonałem ten krok z aplikacją Speedtest pobraną z Playstore Google i przeprowadziłem test na moim S8 + (prędkość pokazana poniżej na mojej poprzedniej odpowiedzi) i to samo na moim komputerze Jednym z obszarów podejrzanych, że osoba rozpoczynająca wątek nie podejrzewała, jest ONT. P: Nadal jestem w tym całkiem nowy, czy możesz wyjaśnić, co oznacza starter wątku? (Wiem, co to jest ONT) Wybierz Czas braku zajętości, aby wykonać test. Odp .: Dzisiaj rano przeprowadziłem test około 8.45 rano. Zmień router SIngtel na SSID 2,4 GHz i SSID 5 GHz, wyłącz sterowanie pasmem śmieci ****. Po prostu stań w odległości 1M od routera. Połącz tylko z pasmem 5 Ghz. Kliknij właściwości Wi-Fi telefonu w Ustawieniach / Wi-Fi, aby zobaczyć szczegóły stanu Wi-Fi. -Spróbuję tych kroków i dziękuję za radę. Na komputerze sprawdź szybkość łącza sieciowego przed testem, aby upewnić się, że twoje przewody LAN są zdolne do 1000 Gb / s. Odp .: Tak, mój komputer jest zdecydowanie zdolny do prędkości łącza internetowego 1 Gb / s, sprawdziłem specyfikację płyty głównej> (zbudowałem komputer na zamówienie) Jeśli wszystkie kroki zostaną wypróbowane i nie zadziała, co możesz mi zasugerować?
Reply


Messages In This Thread
Wifi Lag Issues Singtel - by timmothy1241 - 16 Jan 2020, 06:02 AM
RE: Wifi Lag Issues Singtel - by aathompson - 16 Jan 2020, 06:05 AM
RE: Wifi Lag Issues Singtel - by lkramer504 - 16 Jan 2020, 06:08 AM
RE: Wifi Lag Issues Singtel - by feigheryg - 16 Jan 2020, 06:11 AM
RE: Wifi Lag Issues Singtel - by rinjanijelek - 16 Jan 2020, 06:15 AM
RE: Wifi Lag Issues Singtel - by viravasova - 16 Jan 2020, 06:18 AM
RE: Wifi Lag Issues Singtel - by mxrocket1942 - 16 Jan 2020, 06:21 AM
RE: Wifi Lag Issues Singtel - by pedrocastle13 - 16 Jan 2020, 06:24 AM
RE: Wifi Lag Issues Singtel - by hrdduke - 16 Jan 2020, 06:27 AM
RE: Wifi Lag Issues Singtel - by daidsant - 16 Jan 2020, 06:30 AM
RE: Wifi Lag Issues Singtel - by galle43 - 16 Jan 2020, 06:34 AM
RE: Wifi Lag Issues Singtel - by sreejithanagha - 16 Jan 2020, 06:37 AM
RE: Wifi Lag Issues Singtel - by brownfamily8 - 16 Jan 2020, 06:40 AM
RE: Wifi Lag Issues Singtel - by piranhaxe - 16 Jan 2020, 06:43 AM
RE: Wifi Lag Issues Singtel - by jmfcollier - 16 Jan 2020, 06:46 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)