Połączenie Starhub Fibre TV Box
#7

Dexter71 napisał: Cześć wszystkim Technicy SH przyszli dziś do instalacji i zdali sobie sprawę, że mój punkt połączenia (daleko od mojego telewizora) ma tylko jeden punkt LAN, więc nie mogę aktywować mojego planu. Powiedzieli, że Fibre TV musi być podłączony do skrzynki ONT bezpośrednio przez RJ45. Nie mogę uruchomić Internetu z ONT do mojego routera, a następnie podłączyć skrzynkę światłowodową do routera. Mam tylko jedną sieć LAN z obszaru ONT do mojego telewizora i jego fizycznie daleko. Nie rozumiem, dlaczego telewizja światłowodowa musi łączyć się z urządzeniem ONT Box, a nie z żadnym punktem sieci LAN z bramą internetową. Czy ktoś może potwierdzić własne ustawienia Zostałem poproszony o zmianę mojego telewizora na normalny koncentryczny. Dzięki Możesz użyć dwóch zarządzanych / inteligentnych przełączników, aby wykonać trunking Vlan. Zasadniczo pozwala wysyłać dwie oddzielne sieci tym samym przewodem bez ich mieszania. Spróbuj poszukać Mikrotik RB260GS (będziesz potrzebował 2 jednostek, po jednej na każdym końcu).
Reply


Messages In This Thread
Połączenie Starhub Fibre TV Box - by abbymo7 - 01 Feb 2020, 01:50 PM
RE: Połączenie Starhub Fibre TV Box - by jdplay - 01 Feb 2020, 01:53 PM
RE: Połączenie Starhub Fibre TV Box - by sachin.chhabra29 - 01 Feb 2020, 01:56 PM
RE: Połączenie Starhub Fibre TV Box - by william43mcclure - 01 Feb 2020, 01:58 PM
RE: Połączenie Starhub Fibre TV Box - by erland.lundby - 01 Feb 2020, 02:01 PM
RE: Połączenie Starhub Fibre TV Box - by peacemakerkimi - 01 Feb 2020, 02:04 PM
RE: Połączenie Starhub Fibre TV Box - by angelsdarklight - 01 Feb 2020, 02:07 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)