HTML5 + Lightbox potrzebuje pomocy!
#6

JesusLovesUs napisał: Wymagane są <div class = "single first"> i <div class = "single"> i <div class = "single last">, patrz przykład na końcu tego postu. Jeśli usunę div i zmienię ol na ul, zobaczysz, co to jest teraz gallery.darrendaantonio.com <<<<< * Uwaga - Bez różnicy przy zmianie na UL lub OL Oto kolejny przykład gallery.darrendaantonio.com kliknij „PRZYKŁAD” na pasku bocznym, aby zobaczyć różnicę. Poprosiłem cię o użycie UL zamiast OL to tylko moja propozycja znaczników semantycznie poprawnych. Nie powinno być inaczej. Moim wymaganiem jest usunięcie DIV, ponieważ są one nieprawidłowo zagnieżdżone. Dzieci UL / OL są LI, a nie DIV. Chociaż może się to wydawać możliwe, nie jest zalecane. Poprosiłem Cię o zastosowanie stylów wymienionych powyżej, ale nie zrobiłeś tego, oczywiście, że nic nie działa. Oczywiście nadal nie jest to wystarczająco dobre. Ponieważ obrazy nie są tego samego rozmiaru, co sprawia, że wyglądają raczej niezręcznie. Najważniejsze pytanie brzmi: jeśli robisz miniatury, jestem pewien, że możesz je przyciąć, aby uzyskać ładnie wyglądające miniatury tej samej wielkości, prawda? Zapewniam, że będzie wyglądać o wiele ładniej w porównaniu z dopasowaniem najdłuższej krawędzi do wyobrażonej kwadratowej granicy, szczególnie gdy niektóre z twoich zdjęć mają duży stosunek długości do szerokości. Tylko podczas przeglądania obrazów w lightboxie, w którym prezentowany jest rzeczywisty wymiar. Pomyśl o tym, bądź elastyczny. Miniatury można wyświetlać jako podgląd, ponieważ ikony nie muszą być całkowicie takie same jak rzeczywista zawartość.
Reply


Messages In This Thread
HTML5 + Lightbox potrzebuje pomocy! - by suttles2003 - 17 Feb 2020, 06:09 PM
RE: HTML5 + Lightbox potrzebuje pomocy! - by wolverine3xl - 17 Feb 2020, 06:12 PM
RE: HTML5 + Lightbox potrzebuje pomocy! - by allieangel11 - 17 Feb 2020, 06:15 PM
RE: HTML5 + Lightbox potrzebuje pomocy! - by swapnachepoori - 17 Feb 2020, 06:18 PM
RE: HTML5 + Lightbox potrzebuje pomocy! - by klmandra965 - 17 Feb 2020, 06:21 PM
RE: HTML5 + Lightbox potrzebuje pomocy! - by neil.ralph - 17 Feb 2020, 06:24 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)