Pomoc w konfiguracji sieci (Singtel)
#1

Cześć bracie,   Obecnie mam tę bardzo podstawową konfigurację.   ONT - (TELEFON 1) VOIP @ Storeroom | Aztech (Singtel) @ Salon (PORTY LAN) | (port 1) --- Mio IPTV STB | (port 2-4) --- Internetowa sieć LAN / klienci   Moi rodzice i rodzeństwo proszą o osobisty mioTV STB i punkt telefoniczny we własnym pokoju, więc właśnie to zrobiłem - ukończyłem okablowanie strukturalne (Cat5e) do innych pokoi (po jednym nowym punkcie danych). Więc moje pytanie jest w zasadzie: -   1. Czy będzie można teraz oglądać mioTV i wykonywać połączenia w każdym pokoju z nowym ustawieniem (zakładając, że przyniosłem przełącznik i jest on skonfigurowany z tagowaniem vlan poprawnie).   ONT - (TELEFON 1) VOIP @ Storeroom | Aztech (Singtel) @ Salon (PORTY LAN) | (port 1) --- Mio IPTV STB | (port 2, 3) --- Internetowa sieć LAN / klienci  | (port 4) --- (Switch Cisco SG200) | Cisco Switch (PORTS) | (port 1) --- RG (Asus N56U) @ POKÓJ 1 (PORTY LAN) | (port 1) --- Mio IPTV STB | (port 2) --- Mio cyfrowa linia VoIP | (port 3 i 4) --- Internet LAN / klienci   Cisco Switch (PORTS) | (port 2) --- RG (Asus N56U) @ ROOM 2 | (port 1) --- Mio IPTV STB | (port 2) --- Mio cyfrowa linia VoIP | (port 3 i 4) --- Internet LAN / klienci   RG (Asus N56U) @ ROOM 3 | (port 3) --- Mio IPTV STB | (port 2) --- Mio cyfrowa linia VoIP | (port 3 i 4) --- Internet LAN / klienci   2. Czy konieczne jest kupienie routera dla każdego pokoju? Jakieś inne lepsze alternatywy?   Dziękuję wszystkim za porady.
Reply


Messages In This Thread
Pomoc w konfiguracji sieci (Singtel) - by yvonnecwh - 02 Mar 2020, 12:08 PM
RE: Pomoc w konfiguracji sieci (Singtel) - by jamesking12345678 - 02 Mar 2020, 12:11 PM
RE: Pomoc w konfiguracji sieci (Singtel) - by neospeed83 - 02 Mar 2020, 12:14 PM
RE: Pomoc w konfiguracji sieci (Singtel) - by pbergeron21 - 02 Mar 2020, 12:17 PM
RE: Pomoc w konfiguracji sieci (Singtel) - by spikeball17 - 02 Mar 2020, 12:20 PM
RE: Pomoc w konfiguracji sieci (Singtel) - by joberec - 02 Mar 2020, 12:23 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)