Pomoc w konfiguracji sieci (Singtel)
#2

botak97 napisał: Cześć bracie, Obecnie mam tę bardzo podstawową konfigurację. ONT - (TELEFON 1) VOIP @ Storeroom | Aztech (Singtel) @ Salon (PORTY LAN) | (port 1) --- Mio IPTV STB | (port 2-4) --- Internetowa sieć LAN / klienci Moi rodzice i rodzeństwo proszą o posiadanie osobistego mioTV STB i punktu telefonicznego we własnym pokoju, więc właśnie to zrobiłem - ukończyłem okablowanie strukturalne (Cat5e) do innych pokoi (po jednym nowym punkcie danych). Więc moje pytanie jest w zasadzie: - 1. Czy będzie można teraz oglądać mioTV i wykonywać połączenia w każdym pokoju z nowym ustawieniem (zakładając, że przyniosłem przełącznik i jest on skonfigurowany z tagowaniem vlan poprawnie). ONT - (TELEFON 1) VOIP @ Storeroom | Aztech (Singtel) @ Salon (PORTY LAN) | (port 1) --- Mio IPTV STB | (port 2, 3) --- Internetowa sieć LAN / klienci | (port 4) --- (Switch Cisco SG200) | Cisco Switch (PORTS) | (port 1) --- RG (Asus N56U) @ POKÓJ 1 (PORTY LAN) | (port 1) --- Mio IPTV STB | (port 2) --- Mio cyfrowa linia VoIP | (port 3 i 4) --- Internet LAN / klienci Cisco Switch (PORTS) | (port 2) --- RG (Asus N56U) @ ROOM 2 | (port 1) --- Mio IPTV STB | (port 2) --- Mio cyfrowa linia VoIP | (port 3 i 4) --- Internet LAN / klienci RG (Asus N56U) @ ROOM 3 | (port 3) --- Mio IPTV STB | (port 2) --- Mio cyfrowa linia VoIP | (port 3 i 4) --- Internet LAN / klienci 2. Czy konieczne jest kupienie routera dla każdego pokoju? Jakieś inne lepsze alternatywy? Dziękuję wszystkim za porady. Nie wiem, MioTV będzie działało w ten sposób ... jeśli nie ... ST może iść zjeść trawę Liao ... Sprawdź w ST, czy jest dostępna dodatkowa subskrypcja MioTV box ... w ten sposób łatwiej ... Podłącz wszystkie punkty danych do routera Aztech ... jeśli nie ma wystarczającej liczby portów ... zdobądź przełącznik Gigabit ... jest to prostsze niż oryginalna konfiguracja ur ...
Reply


Messages In This Thread
Pomoc w konfiguracji sieci (Singtel) - by yvonnecwh - 02 Mar 2020, 12:08 PM
RE: Pomoc w konfiguracji sieci (Singtel) - by jamesking12345678 - 02 Mar 2020, 12:11 PM
RE: Pomoc w konfiguracji sieci (Singtel) - by neospeed83 - 02 Mar 2020, 12:14 PM
RE: Pomoc w konfiguracji sieci (Singtel) - by pbergeron21 - 02 Mar 2020, 12:17 PM
RE: Pomoc w konfiguracji sieci (Singtel) - by spikeball17 - 02 Mar 2020, 12:20 PM
RE: Pomoc w konfiguracji sieci (Singtel) - by joberec - 02 Mar 2020, 12:23 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)