Niska wydajność w nowym urządzeniu z Ryzen 2400g
#1

Witam wszystkich, potrzebuję pomocy tutaj, gdy pierwszy raz tego doświadczam. Właśnie zbudowałem ten zestaw 2 noce temu:   1. AMD Ryzen 5 2400G 2. ASRock B450M Pro4 AM4 M-ATX 3. Corsair Vengeance LPX DDR4-2666 8 GB (2x4 GB) Czarny 288-Pin PC4-21300 4. Samsunng 860 Evo 250GB Sata 5. Dysk twardy Toshiba 1 TB 6. Seasonic M12II-620 80 Plus Brąz   Jednak nie uruchamiam Chrome poprawnie. Ma bardzo długą sieć. Edge działa dobrze, a kiedy to się stanie, jeśli otworzę Edge w tle, Chrome będzie działać. Za każdym razem, gdy muszę klikać link w Edge for Chrome, aby nawigować po nowej stronie. Jeśli zamknę Edge, Chrome po prostu wróci do tego samego etapu. Komputer w tym momencie (po uruchomieniu Chrome) również staje się powolny. Kiedy próbuję kliknąć przycisk Start, eksplorator plików, reakcja zajmuje trochę czasu. Po najechaniu myszką przycisk zamykania zajmuje 2-3 minuty, zanim pojawi się podkład w kolorze czerwonym.   Po zamknięciu i ponownym uruchomieniu po wszystkim trwa bardzo długo, dlatego potrzeba wymuszonego resetu lub wyłączenia.   Poszukałem go i znalazłem innych z problemem Chrome. Ale dla mnie wpływa to nawet na system. Zrobiłem 2x format Windows. Podczas nowej instalacji aktualizuję do Win 10 1803. Czy ktoś może mi pomóc z tym problemem?
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)