Lista Freeware
#1

Wszyscy powinni byli zauważyć, że aktualna lista dobrych i wolnych programów jest zbyt nieporządna, aby każdy mógł przeglądać i szukać oprogramowania, którego potrzebuje, a także różni użytkownicy wysyłają to samo oprogramowanie ponownie. Dlatego postanowiłem przerobić wątek i ulepszyć go.   Mam nadzieję, że moderator umieści mój wątek jako lepki i usunie stary. Widząc również, że ostatnia aktywność poprzedniego wątku miała 3 lata temu, postanowiłem nie wysyłać mu wiadomości, aby go poinformować (i tak nie zaloguje się i nie zobaczy).   Jak sugeruje wikipedia, Freeware to oprogramowanie komputerowe, z którego można korzystać bezpłatnie lub za dodatkową opłatą (opłata dobrowolna). Dlatego też zachęcam innych twórców sprzętu do przestrzegania tych kilku prostych zasad przed opublikowaniem i poleceniem innym darmowego oprogramowania.  Oprogramowanie musi być bezpłatne.  Oprogramowanie nie może zawierać żadnej formy złośliwego oprogramowania.   Chciałbym również ustawić format, który ludzie powinni śledzić, gdy przedstawiają oprogramowanie innym osobom. Pomoże to ludziom zrozumieć naturę oprogramowania przed pobraniem i korzystaniem z niego. Format byłby następujący:    Nazwa produktu: nazwa oprogramowania  Strona internetowa: Strona główna witryny oprogramowania * Uwaga: Nie należy jej łączyć ze stroną pobierania.  Podgląd obrazu: Spróbuj pobrać obraz (zdjęcie produktu lub zrzut ekranu) ze strony oprogramowania i opublikuj go tutaj.  Opis produktu / Funkcje: Skopiuj punkty sprzedaży oprogramowania na stronie internetowej i opublikuj je tutaj, aby inni mogli lepiej zrozumieć, co robi oprogramowanie.  Recenzja produktu: Prześlij krótki opis produktu, który przedstawiasz innym osobom, jeśli miałeś go wcześniej lub nadal korzystasz z produktu w tej chwili.   Przykład zostanie podany poniżej. Można całkowicie pominąć pewne części, takie jak recenzja produktu lub zdjęcie, jeśli nie możesz ich znaleźć. Ale proszę, postaraj się to zrobić, to pomaga!    Proszę sugerować tylko oprogramowanie, o którym wiadomo, że jest wolne od oprogramowania szpiegującego lub innej formy złośliwego oprogramowania.   Przykład 1:   Nazwa produktu: Mozilla Firefox Strona internetowa: http://www.mozilla.com/en-US/   Opis produktu / funkcje: Menedżer haseł  Zakładki jednym kliknięciem  Inteligentny pasek lokalizacji  Natychmiastowy identyfikator strony internetowej  Pełny zoom  Platformowy wygląd i styl  Podłącz wtyczki  Przegląd produktu: Hej, wspieraj Firefox. Od wieków nigdy nie żałuję, że wybrałem Firefox jako domyślną przeglądarkę. Ma wiele wspaniałych funkcji i wtyczek, takich jak Ad Block Plus, które w zasadzie usuwają wszystkie irytujące reklamy na całym ekranie. Masz również menedżera haseł, który pomaga zapamiętać i przechowywać nazwę użytkownika i hasło, dzięki czemu nie musisz się martwić, gdy odwiedzasz forum, na którym nie byłeś od lat. Jest szybszy i nie otrzyma tylu błędów, jak niektóre inne przeglądarki!    Proszę wysłać mi wiadomość e-mail, aby uzyskać następujące informacje: Nowy produkt zostanie dodany do listy kategorii produktów.  Recenzja produktu do dodania do dowolnego produktu.  Uszkodzone linki, literówki lub inne błędy.
Reply


Messages In This Thread
Lista Freeware - by firepixiespirit - 26 Mar 2020, 06:58 PM
RE: Lista Freeware - by barky65 - 26 Mar 2020, 07:01 PM
RE: Lista Freeware - by zulzainami - 26 Mar 2020, 07:04 PM
RE: Lista Freeware - by saramitra - 26 Mar 2020, 07:07 PM
RE: Lista Freeware - by powepisi - 26 Mar 2020, 07:10 PM
RE: Lista Freeware - by nrezaeipl - 26 Mar 2020, 07:13 PM
RE: Lista Freeware - by angieobryan - 26 Mar 2020, 07:16 PM
RE: Lista Freeware - by neelimaat - 26 Mar 2020, 07:19 PM
RE: Lista Freeware - by firepixiespirit - 26 Mar 2020, 07:21 PM
RE: Lista Freeware - by dwiwahyupras - 26 Mar 2020, 07:24 PM
RE: Lista Freeware - by benitacandradewi - 26 Mar 2020, 07:27 PM
RE: Lista Freeware - by tajhea101 - 26 Mar 2020, 07:30 PM
RE: Lista Freeware - by buford39 - 26 Mar 2020, 07:33 PM
RE: Lista Freeware - by txwly - 26 Mar 2020, 07:36 PM
RE: Lista Freeware - by tpotts77 - 26 Mar 2020, 07:40 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)