Konfiguracja routera innej firmy dla pakietu Singtel Fibre Mio
#1

Próbowałem zapytać SingTel „Shirley”, ale jest zbyt nieświadoma w tym temacie, aby podać jakiekolwiek istotne informacje.   Kiedy zaktualizowałem mój pakiet SingTel Mio do medium światłowodowego, dostarczyłem router Aztech FG7003GRV. Doświadczenie z routerem było w najlepszym razie przeciętne. Rozważam alternatywny router. Nie zdecydowano jeszcze o marce ani modelu, ale chciałbym poznać szczegóły techniczne związane z uzyskaniem nawet oddzielnego routera do prawidłowej współpracy z ONT i sieciami upstream.   Nie mogę znaleźć strony pomocy technicznej SingTel, która uczy, jak konfigurować routery innych firm.   Z tego, co zebrałem do tej pory, nie wydaje się, aby router mógł w prosty sposób uzyskać dostęp do Internetu i Mio TV. Wierzę, że musi istnieć konfiguracja sieci VLAN. Ostatnie ujawnienie zaawansowanych stron administracyjnych na routerze Aztech pokazało pewną konfigurację VLAN, która moim zdaniem jest obowiązkowa.   Rzecz w tym, że nie do końca rozumiem te ustawienia konfiguracji i jak przełożyłyby się one na routery innych marek? Czy ktoś znalazł stronę SingTel dokumentującą te szczegóły?
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)