[Pomoc!] Czy po prostu przywrócę cały komputer do sklepu, jeśli tak się stanie?
#5

Bestsupps napisał: Cała pomoc jest doceniana. początkujący technik tutaj, wiem tylko, jak wybrać części, które mówią, że jest to „Gaming”, ale nie wiem, jak zdiagnozować / naprawić, jeśli coś. Mój komputer ma około 1 roku i 3 miesiące. Używany do grania. grafika i7, 1080, (x2) 8 gb RAM, zasilacz 750 W (Xigmatek) Czasami komputer się uruchamia, a moja mysz / klawiatura nie działa, a ekran jest czarny (lampki na myszy też nie są włączone) A jeśli gram w gry takie jak CS / WoW / XCOM 2, nagle HANG / crash ... ciągle się dzieje czy po prostu przyprowadzę z powrotem do sklepu i zastąpią one 1 do 1? Kupiony w Sim Lim. Mam paragon. Czy masz na myśli, że dostosowujesz i kupujesz wszystkie części w sklepie IT, a oni wykonali instalację i wszystko inne za Ciebie? W tym celu zależy to od sklepu IT, ponieważ może być konieczne skontaktowanie się z nim / skontaktowanie się z nim przed powrotem do niego w celu rozwiązania problemu. W zależności od ich Regulaminu, mogą zająć się tym dla Ciebie jako usługi posprzedażnej.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)