Który plan światłowodowy ISP wybrać? przy użyciu ST ADSL 15 Mbps
#1

Drodzy zebrani, Jak wyżej, być może będę musiał poważnie rozważyć, ponieważ Singtel nie oferuje już ADSL. Moje główne obawy 1) Stabilność dostępu do Internetu (prawie 100% dostęp do korzystania z Internetu w dowolnym momencie i bez opóźnień). Mam nadzieję, że dostanę za co płacę. 2) Współczynnik ceny (obecnie płaci mniej niż 30 USD miesięcznie) 3) Brak punktu końcowego światłowodu (bo nie dotrzymał terminu), więc należy wziąć to pod uwagę w całkowitych kosztach. Czy dostawcy usług internetowych naliczają inne ukryte opłaty? 4) Obsługa posprzedażna (usługa 24/7 jest doskonała.) Który dostawca usług internetowych jest lepszy i spójny? 5) Prędkość (100 Mb / s lub 1 Gb / s) może nie być tak ważna, jak na razie zadowolona nawet z prędkością 15 Mb / s na razie i w dającej się przewidzieć przyszłości. 6) Korzystanie z usługi VPN, dostęp do Hulu lub Netflix nie są moimi obecnymi priorytetami, ale jeśli jest bezpłatny lub ma niską opłatę, dlaczego nie? 7) Czy nadal musimy uiścić opłatę za rozwiązanie umowy, jeśli zmienimy dostawcę usług internetowych po zakończeniu umowy? Ostatnim razem wydaje się, że dostawca usług internetowych obciąża to, prawda? 8) Nie bardzo interesuje mnie wyłączenie 100 $ / 200 $, więc nie jestem zmuszony trzymać się tylko obozów RED, GREEN lub ORANGE. Nie interesuje mnie również telewizja kablowa ani Mio TV. Obóz PURPLE nie zapewnia planów mobilnych w punkcie tego pytania, prawda? 9) Czy rodzaj routerów jest ważny przy wyborze abonamentu światłowodowego od dowolnego dostawcy usług internetowych? Podobnie jak niektórzy dostawcy usług internetowych promują określone routery ze specjalnymi zniżkami. 9) Jakieś inne kwestie, na które muszę zwrócić uwagę? 10) Czy nadchodzący Comex to dobry moment na zakup, czy w inny sposób? Moja umowa kończy się w grudniu 2015 r., Ale nie mam nic przeciwko, że mam 2 obecnych dostawców usług internetowych na krótki okres. Dziękuje wszystkim. __________________
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)