Nie można skonfigurować pojedynczej wiadomości e-mail w programie Outlook
#1

Poprzednia instalacja to Windows 10 i Office 2016. Przez cały czas korzystałem z programu Outlook z pocztą e-mail Singnet. Właśnie przeinstalowałem system Windows i dostałem pakiet Office 2019. Ale kiedy próbowałem skonfigurować, bez względu na ustawioną permutację, po prostu nie mogłem przejść. Przychodzące: pop.singnet.com.sg (110) Wychodzące: mail.singnet.com.sg (25). Cholera, nawet próbowałem bbom-smtp.stm.com.sg Nazwa użytkownika to abc @ singnet, prawda? W każdym razie próbowałem wszystkich ... abc, abc @ singnet, [email protected] .... wszystko nie może. Incoming próbował „Ten serwer wymaga szyfrowanego połączenia (SSL / TLS) i„ Wymagaj logowania przy użyciu Bezpiecznego uwierzytelniania hasła (SPA) ”, oba wyłączone, jedno włączone, oba włączone. Wychodzące wypróbowały „Brak”, „SSL / TLS”, „STARTTLS”, „Auto” dla metody szyfrowania. Zaznacz i odznacz „Wymagaj logowania przy użyciu SPA”. Przełącz także opcje Przychodzące i wychodzące. Naprawdę jest „wejście systemu” liao. Ale zawsze zwracało albo: „Nie mogliśmy zalogować się do serwera poczty przychodzącej (POP). Sprawdź swój adres e-mail i hasło i spróbuj ponownie”. „Nie można połączyć się z serwerem poczty wychodzącej (SMTP). Serwer nie obsługuje żadnej z metod uwierzytelniania obsługiwanych przez program Outlook”. lub about about nie może się zalogować przy użyciu metody szyfrowania. Wypróbowana wersja 32-bitowa, próba ponownej instalacji 2016 zarówno 32-bitowej, jak i 64-bitowej ... nie wszystko. Próbowałem zalogować się do poczty internetowej, nie ma problemu. Masz pojęcie, co może być problemem?
Reply


Messages In This Thread
Nie można skonfigurować pojedynczej wiadomości e-mail w programie Outlook - by gms1067 - 25 Jun 2020, 03:18 AM
RE: Nie można skonfigurować pojedynczej wiadomości e-mail w programie Outlook - by khyati070297 - 25 Jun 2020, 03:21 AM
RE: Nie można skonfigurować pojedynczej wiadomości e-mail w programie Outlook - by sduckham - 25 Jun 2020, 03:24 AM
RE: Nie można skonfigurować pojedynczej wiadomości e-mail w programie Outlook - by brianbelfor - 25 Jun 2020, 03:26 AM
RE: Nie można skonfigurować pojedynczej wiadomości e-mail w programie Outlook - by tjrehak - 25 Jun 2020, 03:29 AM
RE: Nie można skonfigurować pojedynczej wiadomości e-mail w programie Outlook - by faseelapt - 25 Jun 2020, 03:32 AM
RE: Nie można skonfigurować pojedynczej wiadomości e-mail w programie Outlook - by fallow - 25 Jun 2020, 03:35 AM
RE: Nie można skonfigurować pojedynczej wiadomości e-mail w programie Outlook - by rinjanijelek - 25 Jun 2020, 03:38 AM
RE: Nie można skonfigurować pojedynczej wiadomości e-mail w programie Outlook - by gordon.hall6 - 25 Jun 2020, 03:41 AM
RE: Nie można skonfigurować pojedynczej wiadomości e-mail w programie Outlook - by txwly - 25 Jun 2020, 03:44 AM
RE: Nie można skonfigurować pojedynczej wiadomości e-mail w programie Outlook - by sexxymexxyluis - 25 Jun 2020, 03:48 AM
RE: Nie można skonfigurować pojedynczej wiadomości e-mail w programie Outlook - by nhiggs1979 - 25 Jun 2020, 03:51 AM
RE: Nie można skonfigurować pojedynczej wiadomości e-mail w programie Outlook - by mvmiguel15 - 25 Jun 2020, 03:54 AM
RE: Nie można skonfigurować pojedynczej wiadomości e-mail w programie Outlook - by yvonnecwh - 25 Jun 2020, 03:57 AM
RE: Nie można skonfigurować pojedynczej wiadomości e-mail w programie Outlook - by lizkollat - 25 Jun 2020, 04:00 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)