Używasz komputera jako AP / przedłużacza?
#1

- RT-N66U w salonie. - USB-N66 podłączony do komputera w gabinecie. Podłączony przez 5G (dobry odbiór), ponieważ 2.4G jest przerywany i wolny. - iPhone 5 w pokoju badań przerywany na 5G. W większości przypadków rozłączałem się i dlatego zjadałem mój przydział danych. 2.4G całkowicie nie może wykryć. Połączenie jest w porządku wszędzie indziej w domu - Mam opcję podłączenia przedłużacza zasięgu w środkowym pokoju (między salonem a gabinetem), który odpowiednio obsługiwałby iPhone'a. Nie chcę jednak pozostawiać wzmacniacza na stałe włączony. Nie chcę też wchodzić do pokoju, aby włączać / wyłączać codziennie, ponieważ przedłużka znajduje się na szafie dla dzieci, do której dostęp wymaga taboret. - Homeplug jest zbyt niedostępny, ponieważ nie mam wystarczającej liczby wolnych gniazdek ściennych i nie chcę pozostawiać włączonego na stałe (używając tych z obejściem). Pytanie: Czy istnieje sposób na wykorzystanie samego komputera jako urządzenia AP / repeatera? Komputer jest dobry, ponieważ jestem tylko w pokoju do nauki, gdy korzystam z komputera, i dopiero wtedy będę potrzebować Wi-Fi dla telefonu, aby funkcja mogła się włączać / wyłączać razem z komputerem. Nie ma potrzeby wielokrotnego przełączania. Jeśli to możliwe, czego potrzebuję i jak to zrobić?
Reply


Messages In This Thread
Używasz komputera jako AP / przedłużacza? - by viravasova - 28 Jun 2020, 10:41 PM
RE: Używasz komputera jako AP / przedłużacza? - by sodeden.3 - 28 Jun 2020, 10:45 PM
RE: Używasz komputera jako AP / przedłużacza? - by kristamiller0901 - 28 Jun 2020, 10:48 PM
RE: Używasz komputera jako AP / przedłużacza? - by mvmiguel15 - 28 Jun 2020, 10:51 PM
RE: Używasz komputera jako AP / przedłużacza? - by aathompson - 28 Jun 2020, 10:54 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)