Maksymalnie aktywacja pakietu Office 2007 podczas instalacji
#1

Niedawno dostałem używaną kopię pakietu Office 2007 dla 3 użytkowników do zainstalowania na nowym komputerze, gdy mój stary komputer zginął na mnie. Gdy zainstalowałem go na jednym z moich starych komputerów, aby sprawdzić, czy program nadal działa, wszystko było w porządku. Kiedy instaluję na nowym komputerze, mówi mi, że zmaksymalizowałem liczbę aktywacji. Przypuszczałem, że poprzedni właściciel mógł zainstalować na swoich 2 komputerach. Więc odinstalowałem kopię ze starego. Próbowałem uruchomić ponownie na nowym komputerze. Myślałem, że wypuściłem licencję ze starego komputera, ale problem utrzymywał się na drugim komputerze. Ten produkt nie jest już obsługiwany, więc nie mogę uzyskać pomocy aktywacyjnej przez telefon poprzez instalację oprogramowania. Oczywistym rozwiązaniem jest aktualizacja. Ale po prostu przyzwyczaiłem się do funkcji wersji 2007 i używam tylko podstawowych funkcji Worda i Excela. Ale co do zasady, jeśli mam licencję dla 3 użytkowników, czy nie oznacza to, że mogę mieć jednocześnie maksymalnie 3 kopie oprogramowania na 3 komputerach, niezależnie od tego, ile razy zainstalowałem i odinstalowałem oprogramowanie jak większość dzisiejszych programów? Każdy może zasugerować, jaki jest najlepszy sposób działania? Dzięki!
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)