Pytanie o kryptowalutę Litecoin Lightning Network?
#2

urbanbootless napisał: Przepraszam, mam nadzieję, że piszę we właściwym sektorze, nie mogłem znaleźć miejsca, w którym napisać o kryptowalutach. Czytałem ten artykuł o Litecoinie. Myślę, że rozumiem, jak ogólnie działa krypto, zdecentralizowana waluta, której głównym celem jest ominięcie kontroli rządu? Czy dobrze to rozumiem? Tak czy siak, „Umożliwia bezproblemową wymianę dużych wolumenów między użytkownikami, bez konieczności potwierdzania przez sieć każdej wymiany między partnerami. Transakcje dokonywane przez Litecoin LN są weryfikowane i obsługiwane przez węzły LN, więc nie muszą być natychmiast rozliczane na Litecoinie samą sieć ”. Czy ktoś może wyjaśnić, co to dokładnie oznacza? Dziękuję Ci. W pełni zdecentralizowany może być przypadek pomysłu, ale gdy wszystkie węzły muszą potwierdzić transakcje, system staje się zbyt wolny i zaproponowano różne metody rozwiązania tego problemu. Ale rozwiązanie obejmuje pewien poziom scentralizowanych węzłów jako węzłów przetwarzania. Coś wbrew zasadzie decentralizacji. To samo dotyczy innych wirtualnych walut. A tak przy okazji, myślałem, że wirtualna waluta wyszła już z mody i większość z nich to zwykłe oszustwa. Głównym celem wielu ICO ostatnim razem było zdobycie szybkich pieniędzy i ucieczka. Wysłane za pomocą Huawei P20. Aplikacja HardwareZone Fora
Reply


Messages In This Thread
Pytanie o kryptowalutę Litecoin Lightning Network? - by sdean75 - 23 Jul 2020, 01:15 AM
RE: Pytanie o kryptowalutę Litecoin Lightning Network? - by firepixiespirit - 23 Jul 2020, 01:18 AM
RE: Pytanie o kryptowalutę Litecoin Lightning Network? - by priyapatils84 - 23 Jul 2020, 01:21 AM
RE: Pytanie o kryptowalutę Litecoin Lightning Network? - by yvonnecwh - 23 Jul 2020, 01:24 AM
RE: Pytanie o kryptowalutę Litecoin Lightning Network? - by anumolrafaanumol - 23 Jul 2020, 01:27 AM
RE: Pytanie o kryptowalutę Litecoin Lightning Network? - by farmertx - 23 Jul 2020, 01:28 AM
RE: Pytanie o kryptowalutę Litecoin Lightning Network? - by harris.rosa - 23 Jul 2020, 01:31 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)