Potrzebuję porady dotyczącej połączenia bezprzewodowego.
#1

Cześć wszystkim, Potrzebujesz pomocy tutaj. Jestem na światłowodzie Singtel 200 Mb / s i mogę odnowić połączenie dopiero w listopadzie. Mam komputer stacjonarny z wbudowaną kartą bezprzewodową (chip Intel® Dual Band Wireless-AC 7260), która jest w moim rm, a router (Asus N56U bezpośrednio do ONT) znajduje się w moim salonie. To tylko jedna ściana dalej. Odbieram tylko około 10-15 Mb / s na 2,4 GHz na moim komputerze stacjonarnym przy użyciu speedtest.net, podczas gdy zarówno mój s6edge, jak i iPhone otrzymują około 30 Mb / s. Przy 5 GHz mój komputer stacjonarny osiąga około 30 megapikseli, podczas gdy moje 2 telefony osiągają około 50 megapikseli. Przesyłanie strumieniowe podczas drgań jest zawsze buforowane, a 5 GHz zawsze spada po kilku minutach na N56U. Słyszałem, że to znany problem. Próbowałem dziś rano przetestować telefony tuż obok mojego routera i osiąga około 100 Mb / s na 5 GHz i około 70 MPbs na 2,4 GHz. Chciałbym uzyskać poradę, jak poprawić moje połączenie bezprzewodowe na moim komputerze. Zastanawiam się nad zakupem asusa rt ac3200 i mam nadzieję, że będzie miał silniejsze sygnały lub kupię lepszy klucz sieciowy, który może osiągnąć co najmniej 150 Mb / s na moim komputerze. Pytanie brzmi, czy jest to możliwe i jak najlepiej to zrobić? Budżet nie jest problemem, ale oczywiście nie chcę wydawać za dużo. Każdy może doradzić pls ??? TIA!
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)