Użytkownicy serii Singtel Aztech 7002/3 proszeni są o pomoc!
#5

aktualizacja napisała: 1) Kanał Ah 40 = 5G. Nie zauważyłem tego, kiedy później mogłem zobaczyć zrzut ekranu. W takim razie nie jestem pewien, w czym tkwi problem. Miałoby to wpływ na pasmo 2.4G. 2) Sieć domowa> WLAN> 2.4G / 5G> Ustawienia zaawansowane> Przepustowość: = 20 / 40Mhz. Może być konieczne „Zapisz / Zastosuj” 2 lub więcej razy, aby „Bieżący:” pokazał 40 MHz. poczytałem i wpadłem na kilka myśli. 1) Łączyłem się za pomocą laptopa z chipsetem Intel Advanced-N 6325. Szybkie wyszukiwanie na tym chipsecie pokazuje, że jest to układ N, który może łączyć się z 5GHz ??? Witryna internetowa firmy Intel mówi Zacytować: 802.11agn, 2x2, dwuzakresowe zapewnia prędkość do 300 Mb / s oraz większy zasięg i niezawodność; 5 GHz zwiększa prędkość i zmniejsza zatory; energooszczędny2 dla większej mobilności i wygody. Czy to może być powód, dla którego moje 5GHz zostało zmuszone do obniżenia do 54? Dlaczego tak w ogóle jest 54? Czy nie jest to minimum 2x2 144, jak wspomniałeś? 2) aby uzyskać łączenie kanałów, 2,4G powinienem ustawić na 40 MHz, a 5G na 80 MHz, prawda? wielkie dzięki!
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)