Kwestia sieciowa dla odnowionego-nowego-miejsca
#1

Cześć wszystkim, Jestem w trakcie remontu mojego nowego lokalu i niepokoi mnie umieszczenie skrzynki użytkowej. Muszę przyznać, że wspaniała inicjatywa HDB, ale w pewnym sensie przyprawia mnie o dodatkowy ból głowy. Moje wymaganie jest dość proste, aby mieć mój Netgear X6 w środku domu, aby zapewnić optymalne ustawienie, aby zapewnić maksymalny zasięg WIFI i nadal mieć możliwość odtwarzania mojego Mio TV w salonie. Światłowód ONT (fioletowy) pozostanie w skrzynce narzędziowej z kablem poprowadzonym do Netgear X6 (pomarańczowy) i 4 kablami sieciowymi Cat 6A poprowadzonymi z powrotem do skrzynki i podłączonymi do panelu krosowego. Punkty LAN są zaznaczone zielonymi ramkami. Teraz mój ból głowy to: 1. Czy mogę używać Aztech FG7003 GRV (bez Wi-Fi) do łączenia się z Android TV Box i przekazywania tagów VLAN do Mio TV? 2. A może pomysł inteligentnego przełącznika sieciowego będzie lepszy do tego celu? 3. Ostatecznością będzie wydanie pieniędzy na innym routerze. Doceń, jeśli doświadczeni / eksperci mogą przekazać swoje opinie! Z góry dziękuję!
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)