Maskowanie zapytania o adres e-mail Nadawcy
#2

lance88 napisał: Mam pytanie w tej sprawie, czy kiedykolwiek spotkany brat może pomóc doradzić? Moim celem jest zamaskowanie adresu e-mail nadawcy, jednak łańcuch e-maili obejmuje 3 strony i szukamy metody automatycznej, a nie ręcznej, ponieważ jest ona montowana do wielu e-maili dziennie. Nadawca-> Ja-> Odbiorca, odbiorca nie może odebrać adresu e-mail nadawcy, powinien mieć tylko nasz adres e-mail i treść wiadomości e-mail nadawcy. możemy użyć zestawu reguł do filtrowania, ale poniższe działania nie działają UDW nie działa dla 3 stron przekazywanie pokaże e-mail nadawcy przekierowanie nadal będzie pokazywać adres e-mail nadawcy Dlaczego potrzebujesz, aby nadawca wysłał jedną wiadomość e-mail do Ciebie (mnie), a Ty (ja) przekazujesz wiadomość e-mail do odbiorcy? Czy treść wiadomości e-mail jest dla Ciebie (mnie) i odbiorcy? Jeśli tak, dlaczego nie chcesz, aby nadawca wysyłał ten sam e-mail dwa razy, raz do Ciebie (mnie), a raz do odbiorcy zmienionego „z nadawcą”. Zmiana adresu e-mail nadawcy jest bardzo łatwa. Technicznie rzecz biorąc, zmiana może nastąpić w nagłówku e-maila lub kopercie. Ta informacja może się niektórym wydawać zaskoczona. Zapraszam do przeczytania na https://www.xeams.com/difference-envelope-header.htm Jednak w twoim przypadku wydaje się to kwestią operacyjną. Może mógłbyś opisać więcej, dlaczego wielokrotne wysyłanie e-maili byłoby problemem. Jeśli nadawca jest zautomatyzowanym systemem, może to nie być duży problem?
Reply


Messages In This Thread
Maskowanie zapytania o adres e-mail Nadawcy - by poreb1a.k - 05 Sep 2020, 09:53 AM
RE: Maskowanie zapytania o adres e-mail Nadawcy - by boy.lover37 - 05 Sep 2020, 09:57 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)