Potrzebujesz porady - stacja robocza do handlu i testowania
#1

Chcielibyśmy zbudować stację roboczą do handlu i testowania z możliwością sporadycznego grania w 1440p. Główna funkcja: Handel i testowanie pakietów aplikacji na maszynach wirtualnych. Haven; t gra dużo, ale chciałbym mieć możliwość grania w CS na 1440p Postanowiłem wypróbować AMD zamiast Intela i zebrałem następującą specyfikację z Dreamcore i mam nadzieję, że otrzymam od was porady ekspertów AMD RYZEN 7 2700X 3,7 / 4,35 GHz 8 rdzeni 16 wątków GIGABYTE B450 AORUS PRO WIFI Chłodnica standardowa AMD Wybierz ten MB, ponieważ ma wbudowane BT i WIFI. WYDAJNOŚĆ KLEVV 32 GB (2X16 GB) DDR4-2666 MHz Musisz zacząć od 32 GB pamięci RAM i w razie potrzeby dodać dodatkowe 32 GB. GTX 1070 Ti 8 GB Nie jestem pewien, jaka jest najlepsza karta graficzna, ale trzymam się z daleka od Quattro. Muszę podłączyć się do 4 ekranów - 1 x 4k, 1x 1440p i kolejne 2 działające na 1920/1200 512 GB Adata SX8200? 3,5-calowy dysk twardy 4 TB Obudowa / zasilacz Mam własny system operacyjny, więc nie ma takiej potrzeby. Czy jest coś jeszcze, za czym tęsknię? Najprawdopodobniej dostaniesz PCThemes do zbudowania go dla mnie? Czy masz inne rekomendacje?
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)