Dzielę się doświadczeniem z Linksys EA8300
#2

Przesuńmy się o 2,5 pokoju, w zasadzie najdalszy koniec mojego mieszkania z dwiema ścianami pomiędzy nimi. Szybkość łącza spadła, ale spełniała oczekiwania Wyniki Speedtestu? Wciąż przyzwoity Odczytaj wydajność z serwera NAS przy użyciu tego samego pliku Jest trzecia część recenzji, która jest kolejnym końcem mojego miejsca z trzema ścianami między nimi. To się nie powiodło, 5Ghz tam nie dotarło, szybkość łącza była bliska tylko 7 Mb / s i nie była zbyt użyteczna. Krótko mówiąc, jestem pod wrażeniem wydajności, jaką może zapewnić na 5 GHz (nie testowałem 2,4 GHz) w mieszkaniu z 5 pokojami. To naprawdę zależy od umiejscowienia routera i liczby ścian. EA8300 zapewniał solidne wrażenia z częstotliwości 5 GHz w 2 ścianach, ale spadł tuż po trzeciej ścianie. Czy mogę wymienić AC5300 na EA8300? To dla mnie do przetestowania i wkrótce się przekonacie. To, czego brakuje teraz EA8300, to towarzysz, i właśnie tam przydaje się 2-pak Velop, aby rozszerzyć możliwości 5 GHz. Zamiast wydawać wszystkie swoje pieniądze na 3 Pack Velop i sparować z podstawowym routerem, dlaczego nie zaoszczędzić i wybrać 2 Pack Velop + EA8300? EA8300 oferuje znacznie więcej możliwości dostosowywania i regularnych konfiguracji, z którymi można się zepsuć. Co więcej, kontrola aplikacji jest na najwyższym poziomie dzięki Linksys. Obecnie cena routera to 259 $. Jest promocja dla tego routera, która jest dostarczana z kartą EzLink o wartości 30 $ w punktach sprzedaży Challenger lub można ją uzyskać od Hachi.Tech z 15% rabatem do 25 $ za pomocą karty Citibank! Linksys EA8300 Każdy, kto ma ten router, podzieli się swoimi doświadczeniami!
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)