Router z najsilniejszym sygnałem / anteną wifi
#1

Zmieniłem kabel Starhub na światłowód, więc musiałem przenieść router na pierwsze piętro mojego domu. Wcześniej wszystko znajdowało się na drugim piętrze mojej sypialni. Używam repeatera Huawei od kilku miesięcy, ale okazuje się, że jest dość zawodny, regularnie występują problemy z „brakiem połączenia z Internetem”, mimo że mam pełny sygnał. Nie mogę korzystać z sieci Powerline, ponieważ okablowanie mojego domu jest stare, a prędkość jest bardzo niska. Używam routera dostarczonego przez Starhub, bezprzewodowego dwupasmowego AC Dlink 865L. Ma anteny wewnętrzne i wydaje się mieć raczej słabe sygnały. Myślisz o powrocie do bezprzewodowego modelu N z antenami zewnętrznymi w celu uzyskania najlepszego sygnału, czy masz jakieś zalecenia?
Reply


Messages In This Thread
Router z najsilniejszym sygnałem / anteną wifi - by shreeshesh - 10 Oct 2020, 06:11 AM
RE: Router z najsilniejszym sygnałem / anteną wifi - by bluechip20071 - 10 Oct 2020, 06:14 AM
RE: Router z najsilniejszym sygnałem / anteną wifi - by basa414 - 10 Oct 2020, 06:17 AM
RE: Router z najsilniejszym sygnałem / anteną wifi - by blogonlinez03 - 10 Oct 2020, 06:20 AM
RE: Router z najsilniejszym sygnałem / anteną wifi - by elizabethblindauer - 10 Oct 2020, 06:23 AM
RE: Router z najsilniejszym sygnałem / anteną wifi - by miczax - 10 Oct 2020, 06:26 AM
RE: Router z najsilniejszym sygnałem / anteną wifi - by kat.a.williams - 10 Oct 2020, 06:29 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)