Komputery stacjonarne Dreamcore vs Aftershock
#12

benjaminsg napisał: Myślę, że po uderzeniu wstrząsowym i komputerom marzeń brakuje różnorodności / wyjaśnień. to znaczy. nie informują, jakich markowych części używają. jeśli nie masz preferencji co do marki, przypuszczam, że są w porządku. Jedynym minusem, który mi się nie podobał, jest długigggg czas oczekiwania. pytam aftershock, a oni cytują mnie jak minimum 4 tygodnie. oznacza, że muszę zapłacić ponad 2 tys. i czekać 4-6 tygodni na mój komputer. so sian. poszedłem do innego producenta komputerów PC i dostałem go w ciągu 2-3 dni. wpłacono 50% zadatku, a reszta to gotówka przy odbiorze. bardzo pomocny facet też. więc próbuję powiedzieć, że aftershock i dreamcore to nie jedyne dwie firmy, które to robią. są też inni, których warto spróbować. Google to Twój najlepszy przyjaciel. 4 do 6 tygodni jest niedopuszczalne, biorąc pod uwagę, że jest montowany lokalnie. Wcześniej zmontowanie i przetestowanie laptopów przed przekazaniem ich kupującemu zajmowało około tygodnia, jeśli nie trochę dłużej.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)