Komputery stacjonarne Dreamcore vs Aftershock
#15

xtractor napisał: moja sugestia 1. poproś ludzi, aby polecili ci wszystkie potrzebne tutaj części. 2. następnie kup wszystkie produkty z tego konkretnego sklepu zgodnie z zaleceniami tutaj, np. Technopain Pte ltd 3. poproś sklep o zainstalowanie sprzętu i oprogramowania 4. przynieś do domu, po prostu wszystko napraw i gotowe 5. kilka $ oszczędności można użyć do naprawy itp., Ale rzadko komputer psuje się tak szybko jedynym zmartwieniem TS jest gwarancja między majsterkowaniem a komputerem PC ... nie chce tego robić ... boi się, więc pozwól rdzeniowi snu lub wstrząsowi wstrząsowemu uchwytowi i wymień przedmiot jeśli coś jest nie tak z komputerem w ciągu 2 lat, sklep pokrył i wymienił część, która jest zepsuta, ale jeśli masz zrób to sam, żadna okładka nie musi znaleźć ludzi do naprawy dla mnie, jeśli martwisz się o naprawę ....... ludzie mogą polecić sklep, a technicy specjalizują się również w naprawach komputerów Myślę, że problem polega na tym, że wykonanie samodzielnej kompilacji jest znacznie droższe, zakładając te same specyfikacje. Problem stanowi również dostępność niektórych procesorów graficznych klasy średniej i wyższej.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)