Czy skorzystałbym z usługi VPN?
#1

Obecnie rekontrakt na Starhub Fiber .. Kiedyś był na kablu moja rodzina lubi streamować filmy i seriale z Chin. Osobiście lubię bit torrent i transmitować na żywo piłkę nożną. Niedawno zdałem sobie sprawę, że większość strumieniowego przesyłania danych do witryn w Chinach jest powolna i zła ... Rozumiem, że może jest tu pewna kwestia techniczna, której tak naprawdę nie rozumiem. Zastanawiałem się więc nad zainwestowaniem w router włączający dd-wrt, abym mógł subskrybować usługę VPN. Obecny router Starhub nie obsługuje tego i być może będę musiał wypróbować oprogramowanie układowe pomidora, którego wątek jest trochę cichy w moim konkretnym modelu. Czy więc korzystając z VPN, mogę szybciej przesyłać strumieniowo z witryn w Chinach? albo nie miałoby to znaczenia, ponieważ starhub wciąż mnie ogranicza. Które połączenie VPN i routera byłoby dla mnie łatwe do skonfigurowania? Czy jest tu ktoś, kto lubi majstrować przy takiej sieci i nie ma nic przeciwko świadczeniu usług za niewielką opłatą? Mam też Apple TV w domu i chciałbym mieć Netflix i Hulu itp. Może nawet dramaty HBO itp. Lub programy telewizyjne na żywo w USA ... najlepiej, jeśli uda mi się zdobyć piłkę nożną BPL i piłkę nożną Ligi Mistrzów. Każda pomoc byłaby mile widziana ... nie miałbym nic przeciwko zapłaceniu niewielkiej opłaty za pomoc w całej konfiguracji .. może wysłać mi sms na numer 81005575, aby omówić lub udzielić mi wskazówek.
Reply


Messages In This Thread
Czy skorzystałbym z usługi VPN? - by bassrocker4 - 02 Nov 2020, 06:11 AM
RE: Czy skorzystałbym z usługi VPN? - by rfierrom - 02 Nov 2020, 06:15 AM
RE: Czy skorzystałbym z usługi VPN? - by pedro.trinidad - 02 Nov 2020, 06:18 AM
RE: Czy skorzystałbym z usługi VPN? - by harris.rosa - 02 Nov 2020, 06:18 AM
RE: Czy skorzystałbym z usługi VPN? - by cruz.jules - 02 Nov 2020, 06:21 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)