Udostępnianie modemu kablowego między 2 routerami z powodu usługi VPN
#1

Mam osobny modem kablowy z routerem dd-wrt systemem open VPN. Płacę dostawcy VPN dla tej usługi. Mój problem szukam porad na to, aby podzielić się moją modemu kablowego pomiędzy dwoma routerami, tak aby wszystkie urządzenia podłączone do routera dd-wrt być chronione przez VPN, a drugi router może być używany OD mój usługodawca i znajdować się w klarowny. Mam kilka kamer i innych komputerów, które są przekazywane portu, więc mogą być dostępne z zewnątrz w internecie. Gdy są one za VPN oczywiście, nie mogą one być dostępne, ponieważ te porty nie są otwarte, i nie mogą być konfigurowane przez mnie. Moje myślenie jest uruchomienie modemu do przełącznika lub routera przewodowego, a następnie podłączyć dwa routery do routera przewodowego lub przełącznika. Przeczytałem kilka postów na ten temat, ale żaden kontrakt z VPN. Tak, myślę, że mam 2 pytania. 1-będzie to przełącznik lub starsze Router Linksys 10/100, która prowadzi bezpośrednio z modemem spowolni moje połączenie 55 Mbps do internetu na innych 2 routery? 2- Ponieważ oba modemy don.t naprawdę trzeba rozmawiać ze sobą, mogą być aktywne DHCP na obu?
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)