Niektóre klawisze na klawiaturze laptopa zepsute
#4

Eternit napisał: Chłopaki, wczoraj rozlane wino na laptopie, oczyszczone i wysuszone szybko , ale niektóre klawisze nadal zepsute , (prasa nie odpowiada) . Jednym z kluczy jest F4 co jest dla mnie ważne, bo to w połączeniu z użyciem klawisza Fn kontrolą podświetlany . To stary Asus n76vz , gwarancja skończona. Zastanawiam się, co mogę zrobić , to ile to będzie kosztować , aby zastąpić klawisza F4 ? Idź ASUS lub okolicy laptopa naprawy ? Btw Próbowałem klawiaturę na ekranie , ale nie wydaje się , by pozwolił mi nacisnąć klawisze Fn + F4 , spojrzałem online dla niektórych programów dostosowania podświetlana klawiatura , ale bezskutecznie. Faktycznie po prostu chcę , aby włączyć podświetlany ... Wysyłane z OPPO X9009 użyciu GAGT W obszarze Opcje zasilania > dostosowanie jasności ekranu
Reply


Messages In This Thread
Niektóre klawisze na klawiaturze laptopa zepsute - by ricko.zaky - 28 Nov 2016, 06:24 PM
RE: Niektóre klawisze na klawiaturze laptopa zepsute - by tajhea101 - 28 Nov 2016, 06:25 PM
RE: Niektóre klawisze na klawiaturze laptopa zepsute - by aileneelee - 28 Nov 2016, 06:26 PM
RE: Niektóre klawisze na klawiaturze laptopa zepsute - by mvmiguel15 - 28 Nov 2016, 06:27 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)