Pomoc w rozwiązywaniu problemów , co jest problemem
#1

Cześć chłopaki,   ostatnie tygodnie i zostały przeżywa częste rozłączenia i potrzebuje pomocy i porady ekspertów z innymi o tym, co mogłoby być możliwe przyczyny ..   jestem na singnet włókna 200Mbps, przy użyciu standardowego ONT i modem danych.   co przeżyłem jest następująca.   Zazwyczaj chciałbym włączyć ont i modemu i czekać, aż będzie gotowy przed włączeniem komputera. jest to ta sama niedawno jednak moment przeszedłem na moim komputerze, krótko po Ethernet 1 Pokazane na wystawie modem jest podłączony, chwilę później modem rozłączy się i próbuje ponownie.   obserwuje się z modemu, który podczas "odłączenia", lampka zasilania miga (w przeciwieństwie do zwykłego stałego światła), światło szerokopasmowego jest również miga, a kontrolka miga również usługi.   Próbowałem zrobić skanowanie przy użyciu prostych oprogramowanie dla ewentualnych malware itp, które mogłyby być związane z tym, ale nic nie zostało wykryte.   Problem ten początkowo zaczęła z komputerem tylko dzisiaj, że doszło do innych urządzeń bezprzewodowych, używane do połączenia z modemem, jak również (KM).   uruchamiając go odłącza tylko raz lub dwa razy, a następnie wszystko jest dobrze jednak od wczoraj, że zdarzenia są odrobinę zbyt często i zaczyna wpływać na normalne użytkowanie, dlatego im nadzieję, że ktoś może udzielać porad na temat tego, co mogło pójść źle.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)