Zestaw [Recenzja ] D' link DHP - W312AV AC600 Powerline Starter
#1

Cześć wszystkim,   Got sobie ten zestaw Dlink Powerline Starter z Challengera na $ 109, cena użytkownika (non-member na 119 $). Wiem, że takie urządzenia wtykowe Powerline są z nami od wielu lat, nic nowego o nich. Ja używałem Aztech HomePlug AV 200Mbps na kilka lat do strumieniowego przesyłania filmów z mojego NAS do mojego odtwarzacza multimedialnego w moim pokoju.   Zobaczyłem ten zestaw, myśląc, ponieważ mój laptop & uwaga 4 są zarówno nadające się do podłączenia do 5GHz, dlaczego nie wypróbować ten DLINK dwuzakresowy wtyczkę powerline. W ten sposób, po prostu nie prosty przegląd dla tych, którzy mogą chcieć rozważyć uzyskanie takich urządzeń. Mam nadzieję, że u wszystkich się to podoba.     Opakowanie Retail   Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz     Otrzymasz DHP-W312AV (po prawej) i DHP-308AV (z lewej)   Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz     W312AV jest dosyć duży, jednak 308AV jest stosunkowo niewielka   Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz     Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz     Porównując oba 308AV & W312AV   Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz     Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)