Czy mój komputer umiera tak po prostu?
#1

Byłem resetowania wygrać 10 na moim komputerze z DVD . Po Dysk 3 kompletne, mówi kompletne i trzeba wybrać ci ustawienia , instalować programy , które nie pochodzą z systemem itp Potem kliknij Zakończ , zaczyna restart ... Nagle zdałem sobie sprawę , że moje DVD jest wciąż wewnątrz i powinienem zostały wyrzucone na DVD i go wyjąć przed kliknięciem przycisku Zakończ. W ciągu 2 sekund , to od razu naciśnięty przycisk DVD na przedniej ściance . Dvd nie wysuwa płyty, ale zanim udało mi się wyjąć , szybko cofnięty do tyłu. Nacisnąłem ponownie chwycić dysk , zanim w pełni wysunięciem dysku, DVD ROM wsuwa się z powrotem. Była to szczupła DVD ROM i nie mogłem wziąć dysk bez dalszych otwarcia. I wyciągnąć dysk , zmusiły ROM , aby otworzyć więcej, a udało się go wyjąć . Tragedia wydarzyła się . PC nie uruchamia się. Nie mogę nawet zobaczyć logo HP . Co ja przerwać ? Próbowaliśmy kilka razy, nigdy nie zapala się sreen choć widzi hdd i wentylator korkociąg ! Więc płyta właśnie zmarł w taki sposób? :-(
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)