Sieć Guru plz przyjść | Home Networking dla 8 klientów
#1

Ostatnio moja podstawowa przełącznik jest pewne problemy zarządzających Ruch a czasami sieć zostają odcięte przy przeciążeniu . Dlatego muszę porady jak lepiej zarządzać ruchu dla 8 klientów w sieci. Moje aktualne ustawienia w następujący sposób: Starhub Fibre 100Mbps szerokopasmowe Huawei ONT - Router D-Link Starhub - sg90d -08 8-portowy przełącznik Cisco podstawowym . (Kable sieciowe, które użyłem są CAT 6) Moi klienci na przełączniku w następujący sposób: 1-ty port - Router D -Link 2-ty port - PC1 3-te port - PC2 4-ty port - PC3 5-te port- PS3 6-ty port- PS4 7-ty port - odtwarzacz Blu -ray 8-ty port - drukarka 1 VOIP - telefony Jakakolwiek rada? Jeśli mogę wymienić niż mój VOIP w jaki sposób?
Reply


Messages In This Thread
Sieć Guru plz przyjść | Home Networking dla 8 klientów - by solotrenes - 05 Dec 2016, 12:52 AM
RE: Sieć Guru plz przyjść | Home Networking dla 8 klientów - by neasterl - 05 Dec 2016, 12:54 AM
RE: Sieć Guru plz przyjść | Home Networking dla 8 klientów - by jeremypeel - 05 Dec 2016, 12:55 AM
RE: Sieć Guru plz przyjść | Home Networking dla 8 klientów - by rishal.me - 05 Dec 2016, 12:55 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)