Zalecenie w nowym budownictwie
#1

Cześć wszystkim. Będzie budowa nowego systemu w ciągu kilku miesięcy. Więc teraz planuje obecnie jakie części muszę / chcę dla niego.   Używanie go do gry (RTS, MMO, RPG, FPS, a może w przyszłości VR ??), codziennego użytkowania i pracy w szkole. Również. Idę na czerwone i czarne tematu i system ma wyglądać dobrze na zewnątrz i wewnątrz.   i5-6600k Z170 Płyta główna (Czy nie decydują markę i ITX lub ATX) SSD Samsung 850 250GB Evo HDD: WD Niebieski 1 lub 2 TB Karta graficzna: GTX 980ti Zasilacz: 750w złota RAM: 16GB DDR4 Obudowa: NZXT Manta (ITX) lub Phanteks Enthoo Evolv (ATX)   pytania: Dla SSD, czy istnieje różnica między M.2 i SATA w wydajności? Z tego co badałem, wydajność nie jest zbyt duża?   Jestem pewien, czy będę jeszcze wykorzystać dodatkowy PCIe na płycie głównej ATX, więc powinienem dostać ITX jeden, bo wiem, że jedno gniazdo dla karty graficznej   Nie zrobiłem żadnego podkręcania w przeszłości. Więc jakie są korzyści z takiego postępowania.   Zapraszam do mnie poprawić, na jakimś obszarze mojego planu, na przykład CPU, GPU itp
Reply


Messages In This Thread
Zalecenie w nowym budownictwie - by ricko.zaky - 05 Dec 2016, 01:09 AM
RE: Zalecenie w nowym budownictwie - by michmex35 - 05 Dec 2016, 01:10 AM
RE: Zalecenie w nowym budownictwie - by boy.lover37 - 05 Dec 2016, 01:11 AM
RE: Zalecenie w nowym budownictwie - by brianbelfor - 05 Dec 2016, 01:12 AM
RE: Zalecenie w nowym budownictwie - by vupynulaw - 05 Dec 2016, 01:13 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)