Najdziwniejsze pc powiesić w grach nigdy nie urodziły .
#6

łatwo dostroić się przetaktowywania narzędzie, które umożliwia zmianę ustawień BIOS z poziomu systemu Windows , nie wiem , co zautomatyzowane usługi nakłada na maszynie , więc zrób mi przysługę , należy je wyłączyć / wyłączyć ją i spróbuj uruchomić gry wtedy. Ponadto, nadal nie powiedział jakie temperatury są jak wtedy, gdy używasz gry . (Można skontaktować się z HWMonitor , SpeedFan , hwinfo lub cokolwiek innego, co może wolisz) zachowanie można opisać za BF3 byłoby zgodne z problemem sieci opóźnienia pakietów. Jednak to nie ma sensu do rzeczy będących w trybie offline, jednak gry Wspominałeś jakie platformy są one dalej? Wiem AC : B np Ubisoft jest znany wymaga stałego połączenia z Internetem na serwer DRM. Więc , może jeśli inne gry mają podobne systemy ochrony zagadnienia sieciowe może być przyczyną tego problemu. Inną rzeczą jest , aby sprawdzić dysk twardy zdrowia
Reply


Messages In This Thread
Najdziwniejsze pc powiesić w grach nigdy nie urodziły . - by antoniofantinato74 - 28 Nov 2016, 01:43 AM
RE: Najdziwniejsze pc powiesić w grach nigdy nie urodziły . - by fluzzarn - 28 Nov 2016, 01:44 AM
RE: Najdziwniejsze pc powiesić w grach nigdy nie urodziły . - by hammock720 - 28 Nov 2016, 01:45 AM
RE: Najdziwniejsze pc powiesić w grach nigdy nie urodziły . - by jeremypeel - 28 Nov 2016, 01:46 AM
RE: Najdziwniejsze pc powiesić w grach nigdy nie urodziły . - by mistyijensen - 28 Nov 2016, 01:47 AM
RE: Najdziwniejsze pc powiesić w grach nigdy nie urodziły . - by michmex35 - 28 Nov 2016, 01:48 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)