Pytanie o uaktualnieniu z ADSL na włókno
#1

hi guys..been cierpi na SingTel Mio 6 megabitów na sekundę Home ostatni 1 rok (3 lat temu nie ma problemu, ostatni 1 rok o rzeczywistej szybkości bardzo bad..esp w nocy ... zastanawiam się, czy jest to taktyka, aby uzyskać pple uaktualnienia do włókien). ..so przyszłym tygodniu Sintel przyjdzie ... (100mpbs włókien Mio z bezpłatnych danych 4G SIM 1G) .. może u facetów mi pomóc na kilka qns?   1.my Badanie wykorzystanie pokoju przełącznik Ethernet .... czy istnieje potrzeba "przełącznik Gigabit" dla mojej małej planu 100Mbps lub moim starym 10 / 100Mbps przełącznika zrobi?   2 sim 4G: Mam Huawei przenośny hotspot Wi-Fi, korzystając z bezpłatnego 1.5Mbps danych na karcie SIM ze starego mio planu ... jeśli i umieścić w 75mbps 4G sim ... nadal będzie ona działać w porządku? z jaką prędkością?   3.at pc show..singtel znaczy umierać włókna nie mogą korzystać z HomePlug ... ale Aztech pple homplug na pc wystawie mówią umierać może ... mój sąsiad na włóknie Starhub również użyć HomePlug ... ale przypuszczam trochę prędkość rozwijaną I można accept..even od 100 do 30-50mbps odkąd tylko surfować netto i nie ściągnąć dużo i nie grają żadnych gier online ....? Używam 3 x 200Mbps homeplugs Aztech teraz .... muszę kupić jeszcze 1 z pass thru a może nawet Aztech 500Mbps switch gigabitowy ..will te oznaczone 500Mbps być zgodne z istniejącymi 200Mbps ... te?   wielkie dzięki dla dowolnego wejścia ekspertem!
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)