PC zawiesza się podczas włączania lub instalując kartę sieciową
#1

Dafuq zrobiłem źle ......   Nowy PC wbudowane 2 dni temu, zainstalowany Win 7 Pro, aktualizacja to (przy użyciu tego bardzo wygodny pakiet Convenience) i przenieśli do Win 10.   Teraz tutaj jest gdzie zaczyna się kłopot: Po wyłączeniu karty sieciowej, aby przetestować coś, każda próba, aby umożliwić jej powoduje Okna powiesić (nic się nie porusza, nie ma myszy, bez klawiatury, nawet CapLock i NumLock nie przełącza się w tym stanie). Nawet przełącznik reset sprzętowy nie działa, tylko przytrzymując włącznik jestem w stanie wyłączyć system, aby go ponownie uruchomić.   Podejrzewam, że problem zaczął wcześniej, kiedy odkryłem, że mój USB 3.0 dysk nie jest wykrywany przez komputer, nawet jeśli można go podłączyć do mojego głównego komputera przenośnego.   Mam odinstalowaniu sterowników sieciowych Intel PRO i próbował go ponownie, ale zawiesza się "sterowników sieciowych instalowane dla: Intel ® Ethernet Controller (2) I219-V".   O ile mi wiadomo, Windows jest w pełni zaktualizowane.   BIOS jest najnowsza dostępna jedna (v2.00 w chwili pisania), zainstalowany po raz pierwszy po ed go i aktualizować je z BIOS UEFI.   Myślę, że mobo jest uszkodzony? Co znajduje się szanse ......   Oto specyfikacje (kupił większość rzeczy z Tradepac ostatnia Sat): Procesor: Intel i5-6600 Wyżywienie: ASRock H170M Pro4 Ram: 2x 8GB Kingston DDR4 2133 GPU: Palit GTX970 (2nd hand z HWZ) SSD Samsung 850 500GB EVO PSU: SuperFlower Leadex 550W Złoto Obudowa: Sharkoon T28
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)